Izpētīta jauniešu dzīves kvalitāte novadā

Novembra beigās izstrādāts pētījums par mūsu novadā dzīvojošo jauniešu dzīves kvalitāti. Pētījumā izvērtēta situācija jaunatnes jomā, aprēķināts Jaunatnes politikas īstenošanas indekss. Indeksa mērķis ir noskaidrot dažādu jaunatnes politikas aspektu ietekmi uz jauniešu dzīvi un pašvērtējumu, īpaši pievēršoties Jaunatnes likumā definētajiem vienlīdzības, līdzdalības un jauniešu interešu ievērošanas principiem. Tas nodrošina iespēju pēc vienotiem parametriem novērtēt jaunatnes politikas īstenošanas procesu mūsu pašvaldībā. Projekta ietvaros tiks izveidota brošūra, kas sniegs ieskatu jauniešu dzīves kvalitātes novērtējumā mūsu novadā kā arī informēs par brīvā laika pavadīšanas iespējām novadā.

Pētījums

Pētījuma izstrāde un realizācija jaunatnes politikas īstenošanas indeksa noteikšanai Balvu novada pašvaldībā tika veikta IZM  projekta „Jaunatnes politikas indeksa aprēķināšana Balvu novada jauniešu dzīves kvalitātes novērtēšanai” ietvaros.

Projekts īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2013.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

??????????????????????????????????????????????

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s