Deju zāles atklāšana

IMG_5348 IMG_5352 IMG_5359 IMG_5366 IMG_5376(1) IMG_5376 IMG_5390 IMG_5401 IMG_5404 IMG_5412Sapņi piepildās Ziemassvētku laikā!

Ilgi gaidītais brīdis ir klāt! 18.decembrī Balvu Bērnu un jauniešu centrā pulcējās dažāda žanra dejotāji, lai izmēģinātu jaunās deju zāles grīdu. Kā izrādījās tā dejošanai  nederēja ne tautu deju, ne sporta deju dejotājiem, bet uz tās labi dejojās studijas Di-dancers audzēkņiem. Kuri atzina ka šo brīdi viņi ir gaidījuši vismaz desmit gadus. Pēc priekšnesumiem, sekoja pateicība  atbalstītājiem, tas ir Balvu novada domei, gan  savdabīgo krāsu  izpildītājiem SIA „Veskor” firmai par  paveikto un brīdis, kad citu novērtējumam nododam to, kas izdarīts un kā pārvērstas līdz šim neomulīgās telpas. Kad zālē tika ievests kliņģeris ar salūtsvecēm, pozitīvi rosināti ,viesi un dejotāji metās līkloču dejā apkārt tam.

Paldies vēlreiz visiem par labajiem novēlējumiem un arī mēs Balvu Bērnu jauniešu centrs novēlam Jums visiem: Klusus, svētīgus Ziemassvētkus! Laimīgu, darbīgu Jauno gadu!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s