PĀRMAIŅAS BBJC BRĪVĀ LAIKA TELPĀS!

Balvu Bērnu jauniešu centra brīvā laika telpā šonedēļ notiek remontdarbi, jo telpu nesaudzīga lietošana ir atstājusi pēdas telpas izskatā, fiziskā vide bija kļuvusi neestētiska. Darbi tiek veikti pašu spēkiem, iestādes saimnieciskās daļas vadītājs Andris Mežsargs, šos darbus veica dažu dienu laikā. Šī iemesla dēļ arī centrs vienu dienu bija slēgts apmeklētājiem.

Jauniešu brīvā laika centra telpas ieguvušas jaunus toņus, modernus un aktīvus. Eleganti neitrālo pelēko un lillā krāsu, kura sevī iemieso līdzsvaru starp sarkano aktivitāti un zilo mieru.

Šajās telpās darbojas jaunieši, kas sanāk kopā pēc mācību stundām, satiek draugus, kopā spēlē galda tenisu, atpūšas pēc mācību darba dienas. Reizēm kopīgi skatās televīziju, izmanto iespēju sērfot internetā un piedalās radošajās aktivitātēs tematiskajos vakaros.

BBJC kolektīvs ir priecīgs par veiktajām pārmaiņām, lai arī iepriekšējais kosmētiskais remonts bija veikts pirms dažiem gadiem, telpas izskatījās fiziski nolietotas. Pēc remonta telpas iegūst jaunu elpu, gaisā virmo jaunas idejas, kas būs jārealizē. Balvu Bērnu jauniešu centra kolektīvs cer, ka jaunieši novērtēs telpu pārvērtības un turpmāk izturēsies saudzīgāk pret telpām un inventāru.

20140206_110047IMG_6135

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s