Vides spēļu konkurss!

20. marta rīts Balvu Bērnu jauniešu telpās iesākas trokšņaini. Pulcējās Balvu novada skolu jaunieši, kam tuva vides tēma. Notika vides spēļu konkurss.  Konkursā bija pieteiktas  7 spēles, gan komandu grupā ( 4 spēles), gan novitāte – spēles individuālajā grupā (3 spēles). Dalībnieki pārstāvēja no Balvu Valsts ģimnāzijas, Balvu pamatskolas un Stacijas pamatskolas.

Dažu spēļu ideja bija pilnīga novitāte, citu spēļu galvenā doma tika  aizlienēta no kādas populāras spēles. Piemēram, monopols ir pārveidots un galvenā doma ir noskaidrot jautājumus, kas saistīti ar vides jautājumiem, ekoloģiju un dabas resursu taupīšanu.

Žūrijas darbs šoreiz izrādījās sarežģītāks, nekā pirmajā brīdī šķita.  Bet favorīte spēle – Mana EKO māja, ieguva visu žūrijas locekļu atzinību un iespēju pieteikt savu dalību konkursam Rīgā. Pārējie dalībnieki pierādīja savu atbilstību otrajai vietai.

Balvu Valsts ģimnāzijas skolotāja Valentīna Pužule  izteica visiem spēļu apmeklētājiem  priekšlikumu jūnija vidū doties vairāku dienu ekspedīcijā. Par šo iespēju  visi klātesošie bija priecīgi.

IMG_6588 IMG_6597 IMG_6612

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s