Skolu pašpārvalžu dalībnieku tikšanās Balvu Bērnu jauniešu centrā!

28. marta rītā uz ikmēneša sanāksmi ieradās skolu aktīvie jaunieši.
Darba gaitā metodiķe Gunita Prokofjeva iepazīstināja skolu pārstāvjus ar Balvu Bērnu un jauniešu centra plānotajām aktivitātēm. Informācija par tām ir apskatāma centra mājas lapā http://www.balvubjc.com .
Pirmo reizi Balvos – 17. aprīlī 10.00 no rīta Balvu pilsētas skvērā notiks „Zaķu skrējiens”, tas būs aktīvs pasākums jebkuram cilvēkam, kas grib padarīt svētku gaidīšanas laiku interesantāku. Iesāksim ar rīta rosmi, būs iespēja iegūt zaķa cienīgu make – up, iespēja iemūžināt notikumu foto stūrītī, piedalīties radošās aktivitātēs, izkrāsot olu un iekārt to kokā. Un noslēgumā kopīgi noskriet „Zaķu skrējienu” Balvos.
Nākamo aktivitāti Balvu Bērnu jauniešu centrs un deju studijas „Di – Dancers” vadītāja Dita Nipere organizē mūsdienu deju radošo konkursu – festivālu „MOVE IT, MOVE IT”, 26. aprīlī Balvu Kultūras un atpūtas centrā. Ar saviem priekšnesumiem un numuriem piedalīsies deju grupas no visas Latvijas, aicināti būt aktīviem arī mūsu novada jaunieši. Nolikums un pieteikuma forma http://www.balvubjc.com .
Par projekta RADIOTILTS norisi un pirmo aktivitāti, kas notiks svētdien 30. martā informēja Balvu novada speciāliste jaunatnes politikas lietās Ināra Frolova. 30. martā grupa no 12 jauniešiem, kam interesē radio, radio žurnālistika un citas lietas, kas saistītas ar radio dosies uz pirmo aktivitāti Rīgā Radio SWH, tikties ar Vladu Goldbergu, kas būs šī projekta guru. Vairāki skolu pašpārvalžu dalībnieki izteica vēlmi iesaistīties projekta norisē, iesaistīties radio darbnīcā, kura darbosies Balvu BJC telpās.
Ināra kopā ar jauniešiem pārrunāja 4. aprīļa aktivitāti, kad Balvos ciemosies Rīgas NVO kluba „Mājas” divas brīvprātīgās jaunietes no Portugāles un Gruzijas. Meitenes apciemos Balvu BJC radošos jauniešus no NVO „Kalmārs” un tiksies ar jauniešiem Balvu pilsētas ģimnāzijā.
Pēc tējas pauzes jaunieši aktīvi darbojās ar biedrības Balvu novada veicināšanai „SAVI” biroja administratori Svetlanu Tomsoni seminārā „Pilsoniskās līdzdalības iespējas Latvijā un Ziemeļlatgalē”, runājot par to cik svarīgi ir būt pašam aktīvam, ka tas ir iespējas, kas pašas mūs atrod, mums tās tikai jāizmanto savā labā.

DSCF0052 DSCF0061 DSCF0063

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s