3.Ideju Festivāls

Film Art Action Party ir ideju festivāls, kas jau trešo gadu pulcē radošus jauniešus no kultūras un radošo nozaru augstskolām . Nedēļas laikā, kino pilsētā „Cinevilla” 30 jaunieši, kuri sadalīti jaukta tipa grupās veic uzdevumu, ko uzdod konkrētā gada festivāla atbalstītājs. Pagājušajā gadā festivālu atbalstīja „Latvijas Vlasts Meži”, un uzdeva atrisināt problēmsituāciju- mītu, ka mežus cirst ir slikti, izskaidrojot sabiedrībai, ka mežs ir atjaunojams resurss un par to ir jārūpējas, tīrot.
Visas nedēļas garumā , dalībnieki strādā pie uzdevuma, zīmējot, filmējoties un filmējot, veidojot vides dizaina instalācijas, paralēli tam notiek lekcijas un meistarklases pie latviešu un ārvalstu nozares profesionāļiem, bet savu brīvo laiku visi dalībnieki pavada izklaidējoties ar mūzikas grupām, sportojot un skatoties labākās latviešu filmas.
Pagājušajā gadā lekcijas un meistarklases vadīja: ”Kolka Cool” režisors Juris Poškus, kino producents Andrejs Ēķis, mākslas zinātniece Sarmīte Sīle, seriāla „Interni” veidotājs Maksims Pežemskis (Krievija), foto mākslinieks Vincezo Onnembo (Itālija), u.c.
Dalībnieku paveikto darbu nedēļas garumā, vērtē nozares profesionāļi un skatītāji festivāla noslēguma dienā, kad ik viens ir aicināts apmeklēt un iepazīties ar visu nedēļas laikā notikušo ideju festivālā .
Otrajā ideju festivālā piedalījās studenti un skolēni no radošo nozaru studiju programmām, kā arī kreatīvi domājoši jaunieši no citām Latvijas austskolām un profesionālajām vidējās izglītības mācību iestādēm. Dalībnieku pārstāvētas augsskolas un vidusskolas: RISEBA, LKA LKK, J. Rozentāla Rīgas mākslas vidusskola, RTU, Rīgas Stradiņa Universitāte, u.c.
Šogad, festivāls notiks no 27. jūnija līdz 4. jūlijam kino pilsētā „Cinevilla”. Lai pieteiktos dalībai ideju festivālā, jāaizpilda pieteikuma anketa, kuru var atrast filmartactionparty.com , kā arī šeit var iegūt visu interesējošo informāciju par festivāla norisi .

Jebkuru jautājumu var uzdot zvanot uz mob. 26318346 vai rakstot: production@filmparty.lv

Sagatavojusi festivāla organizatore
Krista Krieviņa
mob. 26318346
production@filmparty.lv

Ideju Festivāls

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s