Zaķu skrējiens!

Balvu Bērnu jauniešu centra pasākums 17.aprīļa Zaļās ceturtdienas rītā ieskandināja rītu pilsētā. Jau ap 10 no rīta viss pilsētas skvērs bija pilns ar maziem zaķiem.
Pasākumā mazajiem zaķiem bija iespēja skatīt īstus trušus, kas bija ieradušies uz svētkiem. Mazos pasākuma dalībniekus iepriecināja mazā ponija izjādes, viņu saimnieces Agritas Proles pavadībā no Golvaru ciema.
Visu pasākumu atklāja zaķu kopīgā rīta rosme ar zaķi Ditu un Balvu vilku. Tika vingrinātas rokas un kājas, lai iesildītos galvenajam notikumam kopīgajam Zaķu skrējienam.
Pasākuma apmeklētāji dekorēja koka olas un iekāra tās apstādījumos, sūtot sveicienus visiem, kas apskatīs viņu rotātas olas. Lai nopelnītu konfekti zaķiem bija, jātrāpa bumbiņas mērķos, šī atrakcija guva lielu popularitāti. Izrādījās, ka zaķi labprāt iesaistās arī dejās un rotaļās, kurās viņus aicināja mūzikas skolotāja Mārīte Buliga no pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis” .
Jautrie zaķi ļoti gribēja draiskoties kopā ar Balvu vilku, kurš šoreiz uz pasākumu bija ieradies sporta čībās, jo būs jāskrien „Zaķu skrējiens”.
Pasākuma beigās zaķi centās sarindoties skrējienam aiz STARTA līnijas un pēc signāla zaķi demonstrēja sprintam cienīgu skrējienu, tomēr Balvu vilks izrādījās ļoti viltīgs un sportisks, metot cilpas un lecot pāri šķēršļiem Vilkam izdevās finišēt ātrāk par zaķu pūli. Zaķi priecīgi metās klāt Vilkam un sveica viens otru finišā. Noslēgumā dalībnieki, kas bija ieradušies uz pasākumu un reģistrējušies saņēma saldas veicināšanas balvas, pamanāmāko tērpu īpašnieki tika iepriecināti ar individuālo saldo balviņu..
Vistālākie zaķi bija ieradušies no Medņavas pagasta PII „Pasaciņa” ar ļoti atraktīvām maskām. Ļoti radoši un aktīvi zaķi bija atcilpojuši no Kubulu pagasta PII „Ieviņa”. Kuplākais pasākuma apmeklētāju skaits pārstāvēja Balvu PII „Sienāzītis” ar 5 dalībnieku grupām. Nemazāk atraktīvi un radoši darbojās PII „Pīlādzītis” divas atnākušās grupas – krāsoja olas un dekorēja apstādījumus. Balvu pilsētas pamatskola šajā pasākumā bija pārstāvēta ar 3 dalībnieku grupām.
Pasākumu pagodināja arī divi ļoti atraktīvi zaķi – Agris Apinis un Elmārs Brants, kas bija tērpušies kā zaķi motokrosisti, ar ausīm uz ķiveres. Ļoti iespaidīgi bija arī tematiskie zaķi – Elektroniskais, Lielās talkas, Lieldienu, Nākotnes, Cietuma.
Balvu Bērnu jauniešu centra darbinieki saka paldies visiem dalībniekiem un aicina trenēties nākamajam gadam, lai var saķert Balvu vilku.

Teksts:Gunita Prokofjeva

IMG_7151 IMG_7183 IMG_7210 IMG_7211 IMG_7213 IMG_7249 IMG_7289

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s