Svētki mūsdienu deju draugiem Balvos

Mūsdienu deja ir emocijas, dzīvesprieks un pozitīvas enerģijas lādiņš, ko varēja saņemt sestdien,26.aprīlī, Mūsdienu deju radošajā konkursā – festivālā ”Move it,move it”. Balvu Kultūras un atpūtas centrā sapulcējās dejotāji no Alūksnes, Gulbenes, Rēzeknes, Jūrmalas ,kā arī šī pasākuma organizatora-Balvu bērnu un jauniešu centra deju studijas Di-dancers dejotāji. Konkursu vērtēja mūsdienu deju lietpratēji: Liāna Merņaka –Deju studijas „Stoptime” (Rēzekne) vadītāja, horeogrāfe, Valērija Olekša –Gulbenes jauniešu centra „ Bāze” vadītāja,horeogrāfe, Kaspars Meilands –JV clubs Dance Company(Rīga),horeogrāfs.
Pasākuma dalībniekus un skatītājus „iesildīja” beatbox izpildītājs Nikro ( Nikita Akuls),bet deju pasniedzēji Snickers(Aleksandrs Ivanovs) un Kaspars Meilands uzlādēja ar enerģiskajiem deju paraugdemonstrējumiem.
Skatītājiem bija vienreizēja iespēja gūt priekšstatu par jaunākajiem mūsdienu deju stiliem, to izpildījuma daudzveidību un vērot dance battle(deju cīņu).Lai gan šoreiz tas nebija galvenais, taču lepojamies ,ka divas Di-dancers deju grupas –„Di-dancers crew” un ”Rozīnītes” tika novērtētas visaugstāk, iegūstot 1.vietas kausus. Pēc konkursa dejotāji devās apmeklēt arī mūsdienu deju meistarklases, ko pasniedza horeogrāfi no Rīgas.
Pasākuma organizatore: Dita Nipere.

DSC_0073 DSC_0077 DSC_0094 DSC_0098 DSC_0135 DSC_0140 DSC_0149 DSC_0157 DSC_0191

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s