Saulainās noskaņās Pateicības diena ģimenēm

Balvu Bērnu jauniešu centra tradīcija gada noslēgumā, 15. maijā Starptautiskajā ģimenes dienā aicināt kopā savus audzēkņus un ģimenes, lai būtu kopā atskata pasākumā uz aizvadītā gada darbiem.
Darbs izvērties darbīgs un atraktīvs, savā uzrunā deju skolotāja Dita Nipere klātesošajiem teica, ka ir lepna par saviem audzēkņiem, un ir priecīga izrādīt visiem deju studijas telpās esošos diplomus un kausus, kas ir iegūti šajā mācību gadā. Pateicās par vecāku spējām pārvarēt sevi un mācīt savām atvasēm pacietību, pienākuma apziņu un mīlēt to darbu, ko dari. Kopā mēs to varam bērniem iemācīt un tas ir mūsu uzdevums, jo interešu izglītība ir lauciņš, kur bērns var atrast sevi un realizēties.
Koncerta gaitā uzstājās visi Di- dancers studijas dejotāji, centrā darbojošies dziedātāji – solisti. Deju studijā darbojas bērni no pirmsskolas līdz jauniešu vecumam un visiem bija patiess prieks uzstāties sev vismīļākajai publikai – ģimenēm un darugiem.
Pārsteiguma brīdi sagādāja improvizācijas teātra dalībnieki ar etīdi, modernā teātra piemēru. Improvizācijas teātri vada pasniedzēja – Vija Birkova un par saviem audzēkņiem teica, ka viņi ir atraktīvi, spridzinātāji, meklētāji un noteikti atradīs visu, ko meklē.
Ieskatu savā gada darbībā prezentēja arī pilsētas pazīstamākā skaistumkopšanas speciāliste Inta Ozola, kas pirmo gadu debitēja pasniedzējas statusā BBJC. Darbs ir bijis izaicinājums, ja sākumā licies, ka tas ir pirmo un pēdējo reizi, tad pasākumā Inta solījās iesākto darbu turpināt arī nākamajā gadā.
Nelielā izstādītē varēja apskatīt arī kokapstrādes pulciņa skolēnu darbus un „Čaklo pirkstiņu” pulciņa apmeklētāju radītos meistarstiķus. Pulciņa vadītāja Inese Hmara aicināja plašāku darbu izstādi apmeklēt pilsētas bibliotēkas telpās, jo darbu ir daudz. Savus skolēnus Inese raksturo, kā ļoti radošus un darbā aizrautīgus. Priecājās par vecākiem, kas nejauši ir iesaistījušies pasākumā un lietderīgi pavada brīvo laiku, atbalstot savas atvases.
Pulciņu vadītāji savās uzrunās izteica pateicības vārdus, gan strādīgākajiem audzēkņiem, tiem, kuri veiksmīgi ir startējuši dažādos konkursos. Pasākuma viesis Balvu novada interešu izglītības darba speciāliste Ilona Naļivaiko izteica savu prieku par redzēto bērnu, vecāku un skolotāju darbu. Patiess prieks ir redzēt tos, kurus viņa atceras, no tiem laikiem, kad viņi bija vēl bērnudarznieki, bet tagad ir izauguši lieli un rāda profesionālu sniegumu. Ilona pasniedza pateicības rakstus ģimenēm un vecākiem par atbalstu un sadarbību ar Balvu Bērnu jauniešu centru. Novēlēja panākumus turpmākajā darbā.
Saulainais un skaistiem mirkļiem piepildītais pasākums noslēdzas ar saldu kliņģeri un burbuļojošu limonādi.
Teksts: Gunita Prokofjeva

IMG_7458IMG_7474 IMG_7465 IMG_7411 IMG_7407 IMG_7399

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s