ATVĒRTĀ DURVJU DIENA!

Atvērtā durvju dienaGribi atkāpi no ikdienas, ienāc Balvu Bērnu un jauniešu centrā!
Sākot jauno mācību gadu, arī mūsu nams piedāvā būt aktīvam ikvienam, iespējas darboties trīs virzienos.
Jaunajā darba cēlienā piedāvājam iesaistīties interešu izglītības pulciņos.
Deju studija „Di- Dancers” vadītāja enerģiski un pozitīvi noskaņotā Dita Nipere aizraus līdzi dejā, atklās moderno deju pasauli. Kopā gatavosieties deju konkursiem un festivāliem. Vai arī vienkārši mācīsimies uzstāties uz skatuves jau pirmsskolas vecumā.
Orientēšanās sports ir viens no populārākajiem sporta veidiem Latvijā un mūsu tautieši veiksmīgi startē starptautiskā līmenī. Kopā ar jauniešiem mērķtiecīgā pasniedzēja Ināra Frolova, darbosies ar ikvienu kas vēlas sportiski un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku un iespējams sniegt arī kādu virsotni.
Apmeklēt „Čaklos pirkstiņus” radošās skolotājas Ineses Hmaras vadībā, gatavot interesantas lietas sev un veidot darbus izstādēm un konkursiem. Darbs ar rokām trenējot smalko pirkstu muskulatūru veicina smadzeņu darbību, būsi pārsteigts cik var paveikt ar savām rokām.
Darbs ar koku ir interesants, jo tas ir dabisks materiāls. Kā ar to strādāt un ko ar to var paveikt parādīs, un iemācīs pieredzes bagātais amata meistars Viktors Šļuncevs. Nodarbībās top darbi gan praktiski pielietojami, gan estētiskas dabas.
Ja Tevī ir daudz enerģijas, kura prasās ārā, nāc un liec to lietā Improvizācijas teātra nodarbībās. Šeit ir iespēja izmēģināt sevi un savus spēkus dažādās lomās, dažādās situācijās. Atklāt pasauli un atklāt sevi pasaulei, pilnveido savas personības tēlu. Kopā ar ēterisko pasniedzēju Viju Birkovu nodarbībās pilnveidosiet sevi.
Renātes Kaspares un Intas Ozolas vārds Balvu pilsētā neprasa paskaidrojumus, sava darba profesionāles un amata meistares. Kopā ar pasniedzējām atklāsiet skaistumkopšanas noslēpumus, pilnveidosiet savu tēlu un uzzināsiet visu soli pa solim, kā būt skaistam.
Kā brīvprātīgais Balvu BJC darbosies Edgars Dārznieks un aicinās jauniešus darboties tehniskās jaunrades un elektronikas lauciņos. Edgars ir moderns un inteliģents jaunietis, kas savas zināšanas neslēpj kā sveci zem pūra, bet labprāt ar tām dalās ar domājošiem jauniešiem. Izmēģināta roka lidmodeļu meistarošanā, ir sapņi par makaronu tiltiem. Brīvprātīgā darbs ir lieliska iespēja darboties un gūt darba pieredzi, dodot savu pienesumu sabiedrībai.
Balvu BJC katru dienu darbojas Brīvā laika centrs, iespēja atpūsties pēc skolas gaitām, iepazīt citus vienaudžus, kopā piedalīties tematiskajos pasākumos. 18. septembrī visi gribētāji var piedalīties galda tenisa turnīrā. Visas novitātes un savas idejas ieviest ikdienas dzīvē var, sadarbojoties ar Brīvā laika centra darba organizatori Agnesi Puļču.
Sadarbojoties ar jaunatnes lietu speciālisti Balvu novadā Ināru Frolovu jauniešiem ir iespēja darboties un pašiem veidot savu ikdienu darbojoties NVO „Kalmārs” ietvaros. Jaunu dalībnieku svinīga uzņemšana notiks 30. septembrī.
Jaunumi un aktīva darbība plānota arī skolēnu pašpārvalžu dzīvē. Šogad to darīsim kopā ar smaidīgo, optimistisko un draudzīgo interešu izglītības metodiķi Gunitu Prokofjevu. Pirmā „Topošo līderu dienu” aktivitāte plānota 26. septembrī, uz kuru aicināta ir ikvienas skolas skolēnu pašpārvalde. Izzinošas tikšanās, motivējoši semināri, aktīvi pasākumi, skolu pasākumu konkurss „Mēs VARAM”. Iespēja piedalīties arī Eiroreģiona aktivitātēs.
Mājas lapā http://www.balvubjc.com seko notikumiem un atrodi tajos arī sevi interesējošus notikumus.
Balvu Bērnu jauniešu centra aktivitātēm seko arī mūsu twitter kontā @balvubjc
Jaunā mācību gada sākums ir brīniškīgs atskaites punkts, lai uzsāktu ko jaunu, lai mainītu ieradumus. lai izvirzītu augstākus mērķus. Negaidiet ne mirkli, neatlieciet uz rītdienu, bet dariet jau šodien! Esiet aktīvu un atraktīvi, esiet radoši un varoši, esiet darbīgi un atbildīgi! Atcerieties, ka dzīve ir tieši tik interesanta, cik paši mēs to vēlamies!

Uz tikšanos 10. septembrī plkst.16.00!

BBJC direktore Olita Loseva

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s