MĒS TO VARAM!!!

Balvu Bērnu un jauniešu centrā 10. septembrī noritēja projekta noslēguma un projekta „Mēs to varam” prezentācijas pasākums. KNHM fonda ietvaros projektu konkursa „Sabiedrība ar dvēseli 2014” ietvaros notika darbs pie jauniešu telpas iekārtošanas Balvu novada bērniem un jauniešiem aktivitāšu telpu ar virtuves un aktīvo zonu, kur brīvajā laikā kopīgi pulcēties dažādām interešu grupām – ēst gatavošana, ģitārspēle, kino skatīšanās, projektu rakstīšana. Projekts sevī ietvēra gan remontdarbus, kuros aktīvi palīdzēja Sandijs Bukšs, kuram bija arī tas gods pirmajam ielēkt papīra durvīs un aicināt ciemiņus atjaunotajā telpā. Jaunieši piedalījās meistardarbnīcās un radīja pufus, kopā pavadīti interesanti brīži. Arī gatavošnās atklāšanas pasākuma bija aizraujoša, jo jaunās telpas un tās kopējais izskats priecē ik vienu, kas ienāk šajā telpā.
Telpa ir košās krāsās, tāpēc šajās telpās nebūs garlaicīgi nekad. Arī šobrīd jau telpa ir piedzīvojusi nometnes dalībnieku burziņus un grupas mēģinājumus.
Otro elpu telpa iegūst pēc ilgāka laika, jo bija jūtama padomju laika apdarē telpas. Iepriekš jaunieši telpu dekorēja ar tematisku noformējumu, mainot to atbilstoši sezonai. Šī bija lieliska iespēja kopā izveidot telpu no jauna, pateicoties projektu konkursam. Liels paldies Balvu novada pašvaldībai par līdzfinansējumu un īpašs paldies Sandai Kašai par atbalstu projekta tapšanā. Paldies arī jauniešiem, un īpaši Sandijam Bukšam, kurš aktīvi darbojās remonta laikā.
Tiešo labumu no projekta gūs Balvu Bērnu un jauniešu centra apmeklētāji – skolu bērni un jaunieši, arī studējošie un strādājošie jaunieši, kā arī bērnu un jauniešu ģimenes. Ikviens novada bērns un jaunietis būs laipni aicināts izmantot jaunās telpas. Bērni un jaunieši ir novada nākotne. Labiekārtotas un drošas vides radīšana šodien ir nozīmīgs pamats attīstībai nākotnē.

Teksts: Gunita Prokofjeva
BBJC metodiķe

IMG_0970 IMG_0988 IMG_0989 IMG_0990 IMG_0991knhm_logo

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s