Oktobra aktivitātes topošajiem līderiem!

Oktobra sanākot kopā 16 aktīviem novada skolu jauniešiem Topošo līderu dienu aktivitāšu ietvaros izvētās par notikumu no vairākiem posmiem.
Jaunieši apmeklēja Balvu novada muzeju un iepazinās ar jauno ekspozīciju, kas ir mūsdienīga, interaktīva un rosina lepnuma par savu dzimto pusi Balviem. Jauniešu delegāciju pavadīja muzeja smaidīga gide Astra Ločmele –Ambarova, kura pastāstīja par ekspozīcijas tapšanas gaitu, par iesaistītajiem cilvēkiem. Pieminot galveno domu padarīt muzeju interesantu ikvienam cilvēkam. Rosināt apmeklēt muzeju tiem, kas nav spēruši savu kāju pāri muzeja slieksnim. Jaunieši skolas mācību dzīvē ir pieraduši pie interaktīvas mācību vides, kad jauno vielu izklāsta interaktīvajā tāfelē un ir tik daudz iespēju apgūt mācību vielu viedierīcēs. Jaunieši novērtēja informācijas apjomu un atzina, ka ar vienu apmeklējumu viss nebeidzas, šī bija tikai iepazīšanās vizīte.
Balvu Bērnu un jauniešu centrā norisinājās tikšanās nākamais posms, jaunieši uzzināja iespējas piedalīties konkursos un tika aicināti atbalstīt jauniešu centra pasākumus. Tika apspriests nākamās tikšanās, un iespējamā zib akcija Balvu pilsētā un novadā.
Ar jauniešiem tikās balvu novada Jaunatnes lietu speciāliste Ināra Frolova ar projekta „Radiotilts” jaunumiem un aktivitātēm. Iesaistīties projekta lokālajos notikumos aicināja arī šī projekta aktīvais darbonis Andris Čubars. Skolēnu pašpārvalžu dalībnieki ieinteresējas, jo tā būtu lieliska iespēja darīt zināmus savus skolu notikumus visam Balvu novadam un ikvienam, kas klausītos šo radio internetā.
Kavējoties atmiņās par iepriekšējo tikšanās reizi tika skatītas foto sesijas bildes.
Kopīgs darbs risinājās arī jauniešu centra „Mēs to varam” virtuves zonā, kur jaunieši kopīgiem spēkiem meistaroja pankūkas. Par ievārījumu daudzveidību bija pagādājusi centra vadītāja Olita Loseva. Šajā zonā vadību uzņēmās Roberts Pavlovskis, Raina Anna Ločmele un Aiga Voite. Divās pannās cepās pankūkas, kuras notiesājās divos piegājienos un palika pāri, jo izrādījās ļoti sātīgs ēdiens. Dzima arī idejas nākamajai reizei kopīgi gatavot svētku pīrāgu, jo būsim jau valsts svētku gaidās. Nākamā tikšanās reize notiks 7. novembrī radošajā darbnīcā.

IMG_1065 IMG_1066 IMG_1068 IMG_1073 IMG_1074

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s