Pasakainās rudens brīvdienas BBJC!!!

Pasakainās Rudens brīvdienas Balvu Bērnu un jauniešu centrā tika plānotas visas piecas darba dienas, dažādām gaumēm un spēju līmeņiem.
Pirmdiena iesākās aktīvi kopā ar Di-Dancers mūsdienu deju meistarklasi kopā ar Ditu Niperi. Meistarklasē vecāko grupu audzēkņi dalījās pieredzē ar jauniešiem, kas ieradās iepazīt mūsdienu deju soļus. Savukārt BBJC brīvprātīgais jaunietis Edgars Dārznieks aicināja kopā sanākušos jauniešus būt aktīviem tehniskās jaunrades lauciņā.
Otrdienas piedāvājumā pasniedzēja Inese Hmara kopā ar meitenēm veidoja Īkstītes ziediņu, kuri izdevās brīnišķīgi. Kopā ar improvizācijas teātra vadītāju Viju Birkovu ļāvās „Kļavu lapu jandāliņam” un izdarībām mākslinieciskās noskaņās.
Pasakaino rudens brīvdienu ietvaros Balvu Bērnu un jauniešu centrā, trešdien 29.oktobrī tika atklāta pirmskolas un skolas vecuma bērnu un jauniešu radošo darbu izstāde „Es no pasakas” vizuāli plastiskās mākslas darbu tehnikās. Visus sagaidīja un ar slotu gribēja kā vēja lapas izdzenāt čaklā raganiņa, kurai patīk rudens lapas līmēt uz papīra lapām.
Kuplā skaitā pasākumu apmeklēja Balvu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi no „Pīlādzīša” un „Sienāzīša” un Stacijas pamatskolas audzēkņi un meitenes no Balvu pamatskolas.
Pēc izstādes darbu aplūkošanas pasākuma dalībniekiem bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kopā ar balvu Bērnu un jauniešu centra meistarēm. Kopā ar Agnesi tika dota iespēja izveidot rudens gaismas lukturīti, kopā ar Ditu veidot pasaku tēlu gobelēnu, kas izrādījās ļoti darbietilpīgs darbs un palika nepabeigts, jo darba rociņas piekusa. Kopā ar Olitu čaklie darboņi veidoja mošķīšus no maziem ķirbīšiem, ar krāsainiem spārniem un lielām acīm. Bet vispopulārākā „darnīca” izrādījās pie meitenēm Evas un Ilzes „kauliņu bēršana cimdiņā”, kad plastikāta cimdā mazuļi bēra popkornu. Kopīgā stunda pagāja nemanot un arī žūrija pabeidza savu darbu pēcpusdienā, kad tika apkopoti rezultāti.
Pēcpusdienā jauniešus uz tikšanos ar I. Kozlovsku, Balvu novada sabiedrības veselības speciālisti aicināja BBJC, lai runātu par higiēnas pamatprincipiem. Vakarpusē uz brīnumainajām pārvērtībām aicināja skaistumkopšanas speciāliste Inta Ozola.
Ceturtdien meklēt dārgumus orientējoties, Balvu pilsētas parkā aicināja Ināra Frolova un pulciņa jaunieši. Par veselīga uztura pamatprincipiem vēstīja tikšanās ar I. Kozlovsku. Kad jau tumsa bija nolaidus ies pār BBJC ēku, angļu valodas pulciņa apmeklētāji iepazina tradicionālos angļu svētkus – helovīna balīti, ar maskām un ķirbjiem.
Nedēļu noslēdza video filma traģikomiskās noskaņās, ko piedāvāja vērot brīvā laika jauniešu organizatore.

Di-Dancers meitenes vada meistarklasi

Di-Dancers meitenes vada meistarklasi

Notiek lodēšana pie brīvprātīgā Edgara Dārznieka

Notiek lodēšana pie brīvprātīgā Edgara Dārznieka

Radošās izpausmes pie Ineses Hmaras

Radošās izpausmes pie Ineses Hmaras

Pasākums un izstādes atklāšana "Es no pasakas"

Pasākums un izstādes atklāšana “Es no pasakas”

Mazie Helovīni biedē centra apmeklētājs

Mazie Helovīni biedē centra apmeklētājs

Orientēšanās Balvu parkā

Orientēšanās Balvu parkā

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s