Aerobika un maratons…..

Možu noskaņojumu katrs veido sev pats. Ja brīvdienas pavadi tikai gulšņājot un lūrot TV, nav brīnums, ka pirmdiena nav mīļākā nedēļas diena. Sestdienas pēcpusdienā Balvu Bērnu un jauniešu centra durvis bija vaļā tiem, kas gribēja piedalīties aerobikas maratonā. Tas bija divu stundu pārbaudījums miesai un garam.
Ideju par aerobikas maratonu izlolojusi aerobikas trenere Linda Tokareva – Kušnere, kura šajā jomā darbojas jau 10 gadus un aizrauj Balvu cilvēkus, aicina būt aktīviem, būt kustībā. Apmeklējot līdzīgus pasākumus Rīgā un citur Latvijā, Lindai dzima doma šādu pasākumu rīkot arī Balvos. Turpinot sadarbību Linda uzrunāja BBJC komandu un kopīgi tapa pasākums „Aerobikas maratons”. Lindas ideju BBJC komanda piedāvāja papildināt ar aktivitātēm ģimenēm ar bērniem, jo nereti mammas sastopas ar situāciju, ka labprāt apmeklētu pasākumu, bet nav kur atstāt savu atvasi. Šoreiz tika dota iespēja piedalīties pasākumā arī ģimenēm ar bērniem. Pasākums sākās 16.00 pēcpusdienā un tika organizēts vairākos posmos.
Visi pasākuma dalībniekiem bija iespēja izmēģināt savus spēkus dažādos treniņa veidos. Treneres Lindas Tokarevas – Kušneres vadība notika – deju aerobika un pilates. Treneres Ilutas Balules vadībā savu izsturību varēja pārbaudīt stepā un izvingrināt ķermeni ar strečingu.
Pasākumu papildināja Ilze Smirnova, uztura speciāliste, ar interaktīvu diskusiju par uztura jautājumiem. Ikvienam bija iespējas noskaidrot viņu interesējošos jautājumus saistībā ar uzturu un svaru, tā regulēšanas iespējām. Iespējams sarunāt individuālu konsultāciju.
Uz pasākumu ieradās dažāda vecuma un dzimuma cilvēki. Līdz atnākusī jaunākā paaudze darbojās BBJC metodiķes Ditas Niperes vadībā, izmēģinot veiklību dažādās sportiskās aktivitātēs. Kad veiklība iztrenēta, kopā ar metodiķi Gunitu Prokofjevu bērniem bija iespēja veidot briedīšus no papīra ar konfekšu degunu un briedīša masku. Un pieveicot visus uzdevumus ikvienam bija iespēja palutināt sevi ar cukura vates gardumu, ko piedāvāja nobaudīt pasākuma atbalstītājs Māris Kušners „L un M Bērnu draugs”.
Pasākumu atbalstīja arī Oriflame Wellnes konsultanti, Inta Ozola ar savu komandu piedāvāja iepazīties ar Wellnes produktiem. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties loterijā un tika laimētas balvas no Oriflame.
Pēc pasākuma aktīvās daļas visi pulcējās uz noslēgumu „mēsvaram” telpās, lai uzdzertu zāļu tēju un panašķētos ar veselīgām uzkodām, ko piedāvāja pasākuma atbalstītāji kafejnīca „Dianda” un Balvu un Bērnu jauniešu centrs. Apmeklētāji pēc maratona bija smaidīgi un dalījās emocijās ar patiesu prieku, tā ir iespēja izmēģināt sev atbilstošāko fizisko aktivitāšu veidu, atrast savu.
Pasākuma organizatori redzot, pasākuma plašo apmeklētāju pulku ir optimistiski noskaņoti, domājot par maratona turpinājumu pavasarī.

Teksts: Gunita Prokofjeva BBJC metodiķe

IMG_1464 IMG_1470 IMG_1475 IMG_1484 IMG_1503 IMG_1523

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s