Bērnu un jauniešu centrs stāsta Pučitatas Ziemassvētku stāstu!

Tradicionālos svētku scenārijus ir izaicinājums katru gadu, jo viss taču ir zināms gan egle, gan rūķi, gan svētku brīnums ko visi gaida. Katru gadu organizējot svētku pasākumu gribas atklāt viesiem svarīgākos notikumus no visa gada darba.
Šis mācību gads turpinās skolēnu dziesmu un deju svētku zīmē, deju kolektīvi, tajā skaitā arī Di – Dancers studijas dejotāji, gatavojas šim notikumam.
Mācību gada pirmais semestris ir aizritējis spraiga darba zīmē, gatavojot priekšnesumu par Pučitatu. Šajā sakarā Ziemassvētku stāsta galvenā tēla vieta tika atvēlēta lellei Pučitatai, kura kopā ar savu saimnieci meitenīti gatavojās Ziemassvētkiem. Dejas mācoties kopā ar Di-dancers studijas piecām grupām. Katra grupa pierādīja, ka pirmais darba cēliens aizritējis godam, deju soļi apgūti un kopā veidojas aizraujoši priekšnesumi.
Dziedošās Balvu pilsētas meitenes un puikas skolotājas Ilutas Tihomirovas vadībā dziedāja jaukas un svētku sajūtas pilnas dziesmas, tā pastāstot par svētku noskaņojumu, kas rodas, ja gatavojoties svētkiem dziedi dziesmas. „Notiņas” izpildīja trīs dziesmas un iepriecināja klātesošos.
Tuvojoties koncerta noslēgumam, atklājās, ka pasākuma galvenajai varonei ir daudz līdzinieku, kas metās dejā par Pučitatu.
Saldos pārsteigumus šogad sagādāja Rūķene – Olita, kopā aicināja uz dzejoļu skaitīšanu un kopīgu fotografēšanos.
Balvu Bērnu un jauniešu centrs pateicas audzēkņiem, viņu vecākiem, sadarbības partneriem, atbalstītājiem un ikvienam, kas šogad ir vēris BBJC durvis, lai atklātu jaunas lietas!
Vēlam veiksmīgu, veselīgu un un notikumiem bagātu nākamo gadu!
Teksts: Gunita Prokofjeva

IMG_1888 IMG_1892 IMG_1896 IMG_1907 IMG_1917 IMG_1936 IMG_1942

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s