Labais dara labu :)

Vēl tikai dažas dienas līdz svētkiem, kad būsim kopā ar saviem tuvākajiem, lai priecātos par Jēzus piedzimšanu.
Dažādu dzīves sakritību dēļ, ir bērni, kas svētkus sagaidīs krīzes centrā „Rasas pērles”. Lai darītu raibāku un interesantāku šo pirmssvētku laiku Balvu un Bērnu jauniešu centra komanda un Di –Dancers studijas dejotājas apmeklēja Rugāju novadā esošo krīzes centra iemītniekus 22. decembrī.
Decembrī BBJC skaistumkopšanas pulciņa meitenes kopā ar pedagoģi Intu Ozolu apmeklēja „Rasas pērles’, lai kopīgi atklātu dažus skaistumkopšanas trikus.
22. decembra tikšanos atklāja BBJC direktore Olita ar sveicinu svētkos, viņa aicināja visus kopā atcerēties svētku ticējumus, kas ir svarīgi gaidot Ziemassvētkus. Kopā tika baudītas dzērvenes, lai būti skaisti un veselīgi, pats svarīgākais ir nesaviebties.
Di- Dancers meitenes mazuļiem un jauniešiem demonstrēja savu šī semestra veikumu. Uzstājoties gan grupās, gan individuālajā izpildījumā. Jaunajām dejotājām, šis ir labdarības pasākums, ar domu darīt krāsaināku bērnu un jauniešu bēdīgo ikdienu. Di – Dancers meitenēm ir saspringts uzstāšanās grafiks, īpaši pirmssvētku laikā, nogurums dara savu, taču skolotāja Dita aicināja meitenes būt empatiskām un domāt par savu ieguldījumu līdzcilvēku atbalstīšanā.
Pasākumā bagātināja arī dziedošā Kristiāna Zizlāne no Rugāju novada ar divām dziesmām.
Pasākuma otrajā daļā ciemiņi kopā ar centra iemītniekiem darbojās radošajās darbnīcās, kopā ar BBJC metodiķiem. Kopā veidojot Ziemassvētku dekorācijas – rūķīšus, ar ko rotāt eglīti, plaukstiņu egles un briedi, kam deguna vietā ir konfekte.
Kopā pavadītais laiks aizritēja nemanot. Centra iemītnieku sejās pasākuma noslēgumā mirdzēja smaidiņi un kopīgi tika izpildīta tradicionāla Ziemassvētku dziesmiņa „Mežus pārklāj sniegs”. Dalībnieki varēja iejusties dziedātāju un muzikantu lomās.
Atbalstīsim vienos otru un saudzēsim. Miera pilnu Ziemassvētku laiku!

Teksts: Gunita Prokofjeva
BBJC metodiķe

IMG_2049 IMG_2060 IMG_2066 IMG_2071

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s