Jauniesu gada balva 2014

Balvu novada muzejā 30.janvārī, notika Balvu Bērnu un jauniešu centra organizētais pasākums „Jauniešu gada balva 2014”, kurā divās vecuma grupās tika sumināti aktīvākie, veiksmīgākie un talantīgākie jaunieši, kā arī nevalstiskās organizācijas. Kopumā konkursam tika pieteikti 23 pretendenti.
Vecuma grupā no 13 līdz 18 gadiem tika pieteikti un sumināti 9 jaunieši: Amanda Saleniece, Ralfs Boldāns, Andris Čubars, Ērika Kiseļova, Gatis Irbītis, Anda Sergejeva, Agnese Nikandrova, Lotārs Aleksejevs un Roberts Pavlovskis. Konkursa komisija, rūpīgi izvērtējot iesniegtos pretendentu pieteikumus, nolēma, ka galveno balvu saņem un par Gada jaunieti tiek atzīts Balvu pamatskolas 9.klases skolnieks Roberts Pavlovskis. Roberts ir guvis panākumus dažādās olimpiādēs un konkursos, aktīvi iesaistījies skolas ārpusstundu un Balvu Bērnu un jauniešu centra aktivitātēs.
Savukārt vecuma grupā no 19-25 gadiem galveno balvu ieguva jaunietis no Briežuciema pagasta Gints Circens, kurš ir ne tikai uzņēmīgs un atbildīgs lauksaimnieks, bet arī aktīvs tautu deju dejotājs un sportists. Šajā vecuma grupā tika pieteikti un arī sumināti 8 jaunieši: Andrejs Šilo, Arta Naļivaiko, Gints Circens, Jurģis Vilciņš, Kintija Pušpure, Rihards Ščogols, Ruslans Doļuks, Una Truhanova.
Konkursa laikā tika vērtētas arī novada sabiedriskās organizācijas, kuras savā darbībā aktīvi iesaistījušas jauniešus. Šajā kategorijā tika pieteikti 6 pretendenti: biedrība “PRO.ini”, skolēnu mācību uzņēmums SIA „Kociņš”, skolēnu mācību uzņēmums SIA „Aroma”, domu biedru grupa: Diāna Naskova un Antons Garjānis, māsas: Māra, Kristīne un Ieva Martuzānes, biedrība „Balvu novada attīstības veicināšanai „SAVI”. Galveno balvu šajā grupā saņēma biedrība “PRO.ini”, kura aktīvi iesaistās sporta pasākumu, galvenokārt orientēšanās sacensību, organizēšanā. Biedrībā darbojas Andersonu ģimene.

IMG_2250 IMG_2258IMG_2261 IMG_2317 IMG_2342 IMG_2354 IMG_2389 IMG_2419IMG_2356IMG_2516 IMG_2533

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s