Meklē iespējamo ceļu

Februāra spraigā darba ritumā, kad notiek tik daudz notikumu un pasākumu, Balvu Bērnu un jauniešu centra Topošo līderu aktivitāšu dalībnieki devās iepazīties ar  Balvu uzņēmēju Andreju Andrejevu. Tikšanās notika SIA „AMATI” birojā Balvos Ezera ielā 30.

Cilvēks savu dzīvi veido pats – sapņojot un realizējot savus sapņus un jebkurā vecumā cilvēkam ir dota iespēja izvēlēties savu dzīves ceļu. Uzņēmējs Andrejs tikšanās sākumā vēlējās noskaidrot jauniešu nākotnes plānus.  Robertam Pavlovskim no Balvu Pamatskolas ir tik daudz ideju, ko viņš varētu darīt nākotnē gan būt pašnodarbinātais, gan būt politiķis. Dažas meitenes domā, ka tuvākajā nākotnē pabeidzot skolu Balvu, pusē varētu doties peļņā uz ārzemēm. „AMATI” vadītājs neslēpa savu attieksmi pret tiem, kas izvēlās lētu peļņu ārzemēs, tirgojot savas dzīves stundas tur, bet neko nedara, lai paši būtu veiksmīgi tepat Latvijā un Balvos.

A.Andrejevs  kopā ar jauniešiem diskutēja par dažādām ekonomikas tēmām, aicināja skatīties uz situācijām dzīvē un tās vērtēt, vai  ir iespējams gūt labumu no turpmākās notikumu attīstības, vai arī izrakt sev bedri. Piemēram, paņemot patēriņa kredītu vai hipotekāro kredītu, kurš būs pasīvs un nenesīs peļņu un būs slogs.

Sarunas gaitā jaunieši dzirdēja Andreja pieredzi –  sākotnēji strādājot, ka darbinieks, līdz sapratis, ka redz arī savu vietu uzņēmējdarbībā, darot to, kas pašam liekas interesants un aizraujošs. Amati vadītājs atzīst, ka viņa darbā viņam patīkot uzņemties projektus, kas ir pirmo reizi viņa pieredzē. Tas ir interesanti atrisināt kādu situāciju un redzēt klienta gandarījumu par paveikto.

Jaunieši ļoti lielu interesi izrādīja par Andreja ceļojumu pieredzi. SIA AMATI apmeklē starptautiskas izstādes un dibina kontaktus ar aprīkojumu ražotājiem, piegādātājiem. Protams, nelaižot garām, iespēju iepazīstot pilsētu, kurā noris izstāde. Savā ceļojumu pieredzē Andrejs pagaidām nav bijis Āfrikas kontinentā, taču ir bijis Apvienotajos Arābu Emirātos, redzējis šīs zemes spožumu.

Tikšanās pārsniedza plānoto laiku, jo jaunieši ieinteresējās par Andreja stāstījumu un pieredzi vadot savu uzņēmumu.

IMG_2989 IMG_2990 IMG_2993 IMG_2996

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s