Ielecam pavasarī

Pavasara brīvdienas ir brīdis, ko visi gaida ar nepacietību, jo iestājas īsts pavasaris un ir laiks, ko var veltīt sev. Dažādojot ikdienu, Balvu Bērnu un jauniešu centrā bērniem un jauniešiem tiek piedāvātas aktivitātes un darbnīcas visas brīvdienu nedēļas garumā.

Pirmdienas aktivitātes atklāja radošā darbnīca jaunākajiem „Košais pavasaris”, PII  „Pīlādzītis” un „Sienāzītis” bērni apguva varavīksnes krāsas, secību krāsām un varavīksnes sākumu un beigas iesēdināja vates mākonītī. Citā darbnīcā kopā ar klauniņu Agnesi bērni veidoja zaķu cepuri ar ausīm. Uz kopējo bildi visus aicināja klauniņš Gunita.

Pēcpusdienā jau lielākiem centra apmeklētājiem bija iespēja darboties skolotāja Edgara vadībā un uzzināt lodēšanas noslēpumus un elektriskās ķēdes slēgšanas brīnumu.

Nākamajā dienā ikvienam interesentam skolotājas Ditas vadība tika dota iespēja iedejot pavasari dance hall stilā. Aktivitāti apmeklēja arī pusaudzi no Bauskas, kas brīvdienas pavada šeit Balvos ciemojoties pie radiem, jaunieši atzina, ka aktivitātes liekoties saistošas. Savas aktivitātes jauniešu pulciņš turpināja skolotājas Ineses vadībā, gatavojot lieldienu dekorus, kas šobrīd rotā jauniešu centra telpas.

Trešdienā kopā ar skaistumkopšanas speciālisti Intu jaunietes praktiskajā meistarklasē uzzināja par grimu un dekoratīvas kosmētikas noslēpumiem. Par sejas sagatavošanu un make – up uzklāšanu un trikiem. Vakarpusē jaunieši droši varēja iemēģināt savas balsis karaokes dziedāšanā kopā ar Ināru.

Ceturtdiena izdevās skaistumkopšanas zīmē un atbilda pavasarīgākajam noskaņojumam un laika apstākļiem ārā. Speciāliste Inta aicināja jaunās meitenes vērot savu ādu novērtēt to, saudzīgi apieties ar dabas doto skaistumu. Interesentiem bija iespēja saņemt par konsultācijas par ādu, tās kopšanu. Noskaidrot aktualitātes ķermeņa kopšanas jomā.

Nedēļu noslēdza kino seanss jauniešu brīvā laika pavadīšanas zonā.

Teksts: Gunita Prokofjeva BBJC metodiķe

IMG_3147 IMG_3180 IMG_3200  IMG_3252 IMG_3258  IMG_3216 IMG_3223 IMG_3227 IMG_3242 (1) IMG_3246

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s