Dejas diena BBJC

Vispasaules Dejas diena tiek svinēta 29. aprīlī, lai atzīmētu šo notikumu Balvu Bērnu un jauniešu centrā tika aicināti visi dejot gribētāji. DSC_0297
Kopā sanākot kuplam pulciņam aktīvu cilvēku, viss varēja sākties. BBJC deju skolotāja Dita Nipere uzrunā aicināja ikvienu būt aktīvam un dejot visās iespējamajās situācijās, jo tie kas dejo ilgi ir jauni.
DSC_0295                                            Pasākuma pirmajā daļā dejot zumbu aicināja Sintija Balode, daļai klātesošo šis notikums bija jauns piedzīvojums, citi atkārtoja zumbas deju soļus. Stundas noslēgumā grupa jau bija apguvusi dažas kombinācijas.
Otrajā daļā Balvu pusē labi pazīstamā Zinaīda Logina aicināja dejotājus iepazīt jogas pasauli. Daloties savā pieredzē no tikko piedzīvotajiem ceļojumiem un līdzatvestajiem suvenīriem, klātesošajiem bija iespēja aizbaudīt un iepazīt jogas pasauli.
Kopā ar mammām uz pasākumu bija ieradušies arī bērni, viņiem bija iespēja izmēģināt dažus deju soļus kopā ar Ditu,  darboties krāsu darbnīcā vai kopā baudīt multfilmu.

DSC_0298

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s