Di – Dancers dejo BEST SHOW Rīgā

1.maija rīts dejotājiem no deju studijas Di Dancers sākās agri, jo trīs studijas grupas Dejotāji atz, ka irdevās uz Rīgu, lai uzstātos Latvian Open Dance Competition «BEST SHOW» 2015, Studio 69, ko riko Vjacheslav SanSay Hirnij.
IMG_4197Deju grupa „Rozīnītes” startēja bērnu vecumgrupā (7 – 12 gadi). Deju grupu konkurence šajā vecuma grupā bija vissīvākā, ar visvairāk dalībniekiem. „Rozīnītes” prezentēja sevi ar deju „Stāsts rotaļlietu veikalā”.

Vidējā grupa Di Dancers Juniori uzstājās ar priekšnesumu „Back to school” (Atpakaļ skolā).IMG_4204 Vecākā grupa Di Dancers Crew meitenes dejoja „Lady style”, jeb kā paša saka „papēžu deju”, jo deju izpilda uz augstpapēžu kurpēm, kas ir sarežģīts uzdevums dejotājiem.IMG_4228
Gatavojoties pasākumam atbalstu sniedza arī vecāki, īpašs paldies ir Gintam Grīslim, kurš palīdzēja sagatavot priekšnesuma vizualizēšanas materiālu, kurš lieliski papildināja deju priekšnesumus.
Deju pasākumu vadīja deju horeogrāfs, dejotājs, deju  studiju vadītājs un bijušais balvenietis Aleksandrs Ivanovs, kurš regulāri pasniedz meistarklases Di Dancers dejotājiem.
Dejotāji atzīst, ka tā ir laba pieredze piedaloties Latvijas mēroga pasākumā, kurā piedalās Latvijas labākās deju grupas un deju klubi. Žūrijā bija starptautiski tiesneši Anglijas, Indijas, kuriem ir atšķirīgākas pieredzes. Pasākuma norises vieta un kopējās sajūtas ir grandiozas, arī satraukums pirms uzstāšanās nebija mazs, taču tas ir liels izaicinājums parādīt sevi BEST SHOW.

Teksts: Gunita Prokofejva

BBJC metodiķe


   IMG_4201

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s