“Ieskaties ziedos-tie smaida”

Mācību gads tuvojas noslēgumam, un uz savu veikumu atskatīties aicina Balvu Bērnu un jauniešu centra dalībnieki. Par tradīciju kļuvušais starptautiskās Ģimenes dienas pasākums 15. maijā, kad tiekas visi BBJC aktīvie interešu izglītības pulciņu apmeklētāji. Pasākuma atklāšanā BBJC vadītāja teica paldies visām ģimenēm, kas uzticējuši savu bērnu pilnveidošanu BBJC pedagogiem. Balvu novada domes deputāts Aigars Pušpurs, kurš ir arī viens no aktīvākajiem BBJC „saimes” vecākiem, aicināja ģimenēm būt stiprām un kopā veidot stipru Latviju, aicināja vecākus domāt par savu bērnu interešu pilnveidi un izmantot iespējas

Pasākumam bija dubultā svētku sajūta, jo tikko aizvadīta Mātes diena un 15. maijs ir Ģimenes diena, šīs sajūtas kopā ķert aicināja Meitenīte un Bite, kuras meklēja skaistākos ziedus, ko dāvināt mammām. Noslēgumā atklājot domu, ka katrs bērns ir zieds, kas jau ir augstākā dzīves dāvana katrai ģimenei.

Pasākumā kā ciemiņi piedalījās Balvu KAC dziedošās „Notiņas”, kuras vada Iluta Tihomirova ar savām pavasarīgajām dziesmām, kā sveicienu visiem klātesošajiem.

Koncerta programmu pamatā veidoja Di- Dancers deju studijas dejotāji, kuri lepojas ar savu šī gada veikumu, jo divas vecākās dejotāju grupas ir Dziesmu un deju svētku sajūtās, jo rudenī tika izcīnīta iespēja piedalīties šajos svētkos. Studijas  vadītāja Dita Nipere stāsta, ka ceļš uz Dziesmu un deju svētkiem Di- Dancers dejotājiem sākās jau pagājušajā augustā, šobrīd lepojos ar saviem dejotājiem, jo viņi ir lieli malači un paveikts liels darbs. Koncertā vecākās deju grupas  Di – Dancers Crew divas meitenes, šogad noslēdz savu darbošanos studijā, kura ilga vairāk kā 12  gadus, teica savai skolotājai lielu paldies par to, ka šajos gados izaudzēta tik liela mīlestība pret deju, ka viena no dejotājām – Alīna, ir izlēmusi turpināt savu tālāko izglītību saistīt ar dejas mākslu.
Savas deju prasmes atrādīja gan paši jaunākie Di- Dancers studijas apmeklētāji ar Vizbuļu tvistiņu, gan bišu un vaboļu dejas jaunākās grupas izpildījumā. Vidējās grupas meitenes aicināja visus atpakaļ uz skolu, bet vecākās grupas meitenes veda deju stilu ceļojumā apkārt dejas pasaulei.

Noslēguma daļā Balvu Bērnu un jauniešu centra vadītāja aicināja aktīvākos dalībniekus saņemt pateicības par paveiktajiem darbiem. Pateicības saņēma Di  – Dancers Juniori un Crew deju studijas dejotāji par ieguldīto darbu  gatavojoties Skolēnu Dziesmu un deju svētkiem 2015. gada vasarā. Aktīvākie skolēnu pašpārvalžu Topošo līderu dienu aktivitāšu dalībnieki: Andris Čubars, Gita Daukste, Aiga Voite, Roberts Pavlovskis. IMG_4396Pateicību saņēma aktīvā Improvizācijas teātra pulciņa dalībnieces Laura Garā un Annija Ertmane un „Čaklo pirkstiņu” dalībnieki Ilona Grāmatiņa, Sintija Reveliņa, Laura Reveliņa, par dalību starp novadu konkursos un pasākumos. Skaistumkopšanas pulciņa dalībnieces visas saņēma Mācību studijas „Inardi” Sertifikātus par veiksmīgi apgūtu teorētisko un praktisko mācību kursu. BBJC darbs nav iedomājams bez sadarbības ar ģimenēm, un šis bija piemērotākais brīdis pateicībai ģimenēm.

Ilggadēja un ļoti veiksmīga sadarbība BBJC speciālistiem ir ar Kintijas Pušpures ģimeni Aigaru un Ilonu Pušpuriem, kuri atbalstījuši BBJC dažādos jautājumos. Paldies saņēma arī Alīnas Saveļjevas ģimene un liels paldies Letīcijas  Grīsles tētim Gintam Grīslim, par atbalstu sagatavojot priekšnesuma video atbalstu  dalībai BEST SHOW Rīgā. Pateicību par atbalstu un veiksmīgu sadarbību saņēma Krivošejevu ģimene.

Balvu Bērnu un jauniešu centra kolektīvs ir pateicīgs katrai ģimenei par sadarbību, kopīgi mācot un audzinot jauno paaudzi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s