Projekts „Katram amatam savs pamats” uzsācis savu darbību

Projekta „Katram amatam savs pamats”  starts tika dots 23.maijā ar pirmo aktivitāti, izbraukumu uz Jelgavas Pasta salu, kur tika atklāts 9.Starptautiskais smilšu skulptūru festivāls, kurā ikvienam ir dota iespēja aplūkot kopumā 17 smilšu skulptūras – 15 konkursa darbus, kā arī demo skulptūru „Vecā un jaunā” un Mītavas smilšu bāru „Tā vīriem jāatpūšas”. Šogad kopumā 15 profesionāli mākslinieki smilšu skulptūras veidoja par tēmu „Nākotne pēc 750 gadiem”. Jaunieši baudīja svētdienu smilšu skulptūru pasaulē, paralēli izstādei bija iespēja apmeklēt Latvijā populāru mākslinieku koncertus un izrādes par dažādām tēmām. Īpaši gaidīta, bija grupas The Sound Poets uzstāšanās un dziedātājas Antras Stafeckas priekšnesums.

Iedvesmu guvušie jaunieši kopīgiem spēkiem no 1. līdz 2. jūnijam tikās radošajā darbnīcā „PATS”, kopā ar vides dizaina speciālisti uzbūra 2 pāvus, ko izvietoja Balvu Bērnu un IMG_5051jauniešu centra pagalmā. Darba grupa darbojās divas darba dienas, sagatavojot materiālu no bērza zariem un uzaudzējot pāva tēlu. Darbs izrādījās sarežģīts un darbietilpīgs. Taču par rezultātu priecājās visi dalībnieki. Šobrīd par šiem vides objektiem var priecāties ikviens BBJC pagalma apmeklētājs.

 

Abi pasākumi notika pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas jaunatnes politikas valsts programmas 2015. gadam valsts budžeta finansējumam.

balvu_novad_pasv_full_size-1

IMG_4973IMG_4976IMG_4985IMG_5008IMG_5011IMG_5013

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s