Jaunieši apgūst ģitārspēles prasmes

Lai jaunieši savu brīvo laiku pavadītu saturīgi un lietderīgi, bet iegūtās prasmes noderētu turpmākajā dzīvē, Balvu Bērnu un jauniešu centrs 21. septembrī pulcināja visus tos interesentus, kuriem interesē ģitārspēle. Uz tikšanos tika aicināts pazīstamais un iecienītais mūziķs GREGS ( Grigorijs Gorodko), kurš ir Latgales šlāgermūzikas  grupas “Baltie lāči” mūziķis.

Tikšanās sākumā mūziķis iepazīstināja ar sevi, klātesošajiem pastāstīja, ka jaunībā bez mūzikas skolas apmeklējuma, pašmācības ceļā, apguvis ģitārspēles pamatus, ka esot pusaudzim, fotografējis TV raidījumu ”Planētas balss”, bet vēlāk no fotogrāfijām mācījies dažādus ģitārspēles knifiņus, kā arī devies uz pasākumiem kur spēlējuši ansambļi un ar milzu interesi skatījies kā jau pieredzējuši mūziķi spēlē ģitāru. GREGS pastāstīja par ārzemju draugiem, kuri viņu ir pārsteiguši ar dāvanu saistībā ar muzicēšanu,uzdāvinājuši naģeni ar speciāli izšūtu ar vārdu GREGS.

Tikšanās laikā jaunieši ar aizrautību un interesi klausījās un baudīja GREGA ģitārspēles virtuozās prasmes. Gan ar akustisko, gan ar elektisko ģitāru tika atskaņoti dažādu stilu skaņdarbi. Klātesošie jaunieši palūdza, lai nospēlē arī smagā metāla skaņdarbu, tas netika atteikts, bet  klausītāju vēlme piepildīta. Kā vērtējums, beidzoties skaņdarbam, atskanēja skaļi un ilgstoši jauniešu applausi.

IMG_8140 IMG_8143 IMG_8145 IMG_8161IMG_8153IMG_8164IMG_8149

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s