Starpnovadu aerobikas maratons „Vingro vesels”.

23.janvārī Balvu Kultūras un atpūtas centrā notika Starpnovadu aerobikas maratons „Vingro vesels”, kurš šogad uz aktīvu, interesantu un radošu atpūtu kopā sapulcēja gandrīz 100 bērnus, jauniešus un pieaugušos.

Balvu Bērnu jauniešu centrs organizē šo pasākumu ne tikai interesentiem, kas jau nodarbojas ar aerobiku, bet ikvienam Balvu novada jaunietim vai pieaugušajam, kas vēlas tikai to uzsākt vai vienkārši pavingrot. Veicinot interesi par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, gaidītas ir arī ģimenes ar bērniem, kuriem tika nodrošinātas radošās darbnīcas un dažādas citas aktivitātes.

Šogad aerobikas trenerēm Lindai Tokarevai –Kušnerei(Balvi), Ilutai Balulei (Balvi) un Ingūnai Dovgānei (Alūksne)bija sagatavotas dažādu veidu un stilu aerobikas programmas ,kuras kopā ar savas  grupas dalībniecēm viņas  demonstrēja arī  uz skatuves ,iedvesmojot ikvienu dalībnieku. Starp nodarbībām, baudot zāļu tēju un uzkodas, varēja iepazīties ar kosmetoloģes Santas Roginskas sagatavoto noderīgo bukletu par skaistumkopšu. Interesants atklājums daudziem bija ķermeņa sastāva analizators „Tanita”, kura mērījumus prasmīgi izskaidroja Inta Ozola. Pēc enerģiskajām aerobikas programmām, pasākumu noslēdza vingrošana kopā ar fizioterapeitu Andri Bačuku ,kā arī tika doti vērtīgi padomi, izpildot dažāda veida  ķermeņa stiepjošos vingrinājumus.

Dalībnieki mājās devās enerģijas, prieka un pozitīvisma pilni, un Balvu Bērnu jauniešu centrs saka paldies arī IU Valdogs, SIA „Agre Balvi”, S.Roginskai, Oriflame un IK L un M bērnu draugs, kas sagādāja patīkamus pārsteigumus ikvienam pasākuma apmeklētājam.

BBJC  interešu izglītības metodiķe Dita Nipere

IMG_0644 IMG_0649IMG_0656 IMG_0660 IMG_0664 IMG_0669 IMG_0676 IMG_0681

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s