Kopā dāvājam sirdis

Topošo līderu dienu februāra aktivitāte noritēja Valentīna dienas gaidās. Pasākuma pirmajā daļā jaunieši dalījās savos jaunumos un skolas aktivitātes. Šādas sarunās jaunieši iepazīstas ar citu skolu tradīcijām, pasākumiem un pašiem aktīvajiem jauniešiem.

Rugāju novada vidusskolas pārstāve Renāte visus aicināja pieteikties Popielas pasākumam viņas skolā, kurš šogad noritēs jau 20 reizi. Šajā pasākumā savu dalību apstiprinājuši arī šī pasākuma pirmie organizatori, kuri savas skolas gaitas sen jau ir beiguši. Visi dalībnieki tiks sumināti par dalību. Balvu Valsts ģimnāzijas jaunieši lepni stāstīja, ka nākamajā nedēļa skolā viesosies 11 Latvijas augstāko mācību iestāžu pārstāvji. Balvu Pamatskolas  pārstāves stāstīja par tikko noritējušo pasākumu – Popiela, uzvarētāji dosies pārstāvēt savu skolu Rugāju novada pasākumā. Balvu profesionālas un vispārizglītojošās vidusskolas pārstāvji  dalījās „Kūku vakara ” iespaidos, kad kopīgi tika spēlētas spēles, neizpalika našķošanās un  noslēgumā kopīgs ģimenes kino.

Šajā tikšanās reize  jaunieši  izlēma kopīgi pārsteigt Balvu iedzīvotājus. Klātesošie rosījās virtuvē un gatavoja smilšu mīklas cepumus, protams, sirds formā. Katram bija savs darbs, bet visiem kopā patiess prieks par rezultātu.

Pats aizraujošākais izrādījās pagatavotā brīnuma dāvāšana svešiem pretimnācējiem. Aizraujoši vērot cilvēku sejas, kas ir pārsteiguma un sajūsmas pilnas. Kāda ļoti pieklājīga vecuma kundzīte bija ļoti pārsteigta, pat nobijās, un vairījās runāt ar meitenēm, kuras piedāvāja saņemt pārsteigumu. Daži izteica lielu pateicību par sagādāto mazo pārsteigumu.

Pasaule labāka top no labiem darbiem.

 

Teksts: G. Prokofjeva,

BBJC interešu izglītības metodiķe

IMG_0902 IMG_0905 IMG_0916 IMG_0919 IMG_0921 IMG_0932

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s