Santa Komane dalās savā pieredzē

Studenti no  visas Latvijas katru vasaru dodas uz ASV, kur kompānijas “Southwestern Advatage” paspārnē darbojas tiešajā tirdzniecībā, amerikāņiem pārdodot mācību līdzekļus. Kompānija pastāv vairāk nekā 150 gadu un atrodas Nešvilā, Tenesī štatā. Vasaras sākumā tur arī visi dalībnieki satiekas piecu dienu ilgās intensīvās mācībās, bet pēc tām katra grupa brauc uz savu reģionu.

Arī mūsu novada jauniete, Balvu Valsts Ģimnāzijas absolvente Santa Komane,  kura studē Latvijas Lauksaimniecības Universitātē, pagājušo vasaru dzīvoja un strādāja ASV.  Arī šogad jauniete ir apņēmības pilna turp doties un strādāt. Par to , kā Santai  veicās, atrodoties  tālu no mājām, esot vienai svešā valstī , par ieguvumiem un gūtajām atziņām dalījās uz tikšanos BBJC atnākušajiem Balvu jauniešiem.

Santas atziņas par pieredzi un tikšanos BBJC”:“ Man bija ļoti liels prieks doties uz Jauniešu centru Balvos, taču šoreiz kā viesim, uz kuriem es savulaik devos ar lielu ziņkāri! Patīkamas atmiņas un vēlme darboties mani nav pametusi! Tikai šoreiz daļa ,,Kalmāra” devās lūkoties pasaulē uz ASV! Ar platu smaidu varēju vēlreiz kavēties savā grūtākajā, bet tai pat laikā labākajā vasarā! Amerika ļāva atvērt plašāk acis, pateikties par to, kas man jau ir un iededza liesmu, lai sasniegtu to, ko vēlos!
Liels paldies Inārai par to, ka atceras par tiem, kas izauguši, paldies jauniešiem, kas atnāca un audzinātājai Āritai Andrejevai, kas ieradās uz tikšanos!
VĒLU KATRAM ATRAST TO VIETU, KAS PADARA JŪS LABĀKUS UN NOVĒRTĒT, TO KAS JAU IR, JO MUMS PIEDER DAUDZ! “

IMG_1425 IMG_1431 IMG_1437 IMG_1441 (1) IMG_1442 (1)

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s