BBJC durvis vaļā visu gadu

Pirmdienas 11. aprīļa rīts Balvu Bērnu un jauniešu centrā sākās ar skaļām čalām, jo BBJC ciemojās Balvu Pamatskolas divas ceturtās klases. Šī tikšanās notika Balvu Pamatskolas karjeras nedēļas ietvaros. Daži no ciemiņiem jau ir pazīstami ar BBJC ikdienu, jo paši apmeklē interešu pulciņus vai brīvā laika aktivitātes.

Tie, kas BBJC ciemojās, pirmo reizi iepazinās ar telpām. Topošo līderu aktivitāšu telpā jaunieši dzirdēja prezentāciju par centra darbību un iespējām, ko piedāvā centrs. Par aktivitātēm un pasākumiem, ko organizē BBJC dažāda vecuma auditorijai. Metodiķe Dita Nipere atklāja daudzus noslēpumus par šī nama darbu.

Lai nostiprinātu draudzību un izgaršotu BBJC iespējas, metodiķe Gunita Prokofjeva “grieķu zālē” (vienā no radošo darbu telpām) piedāvāja saviem spēkiem sagatavot radošu suvenīru. Izveidot sava vārda pirmo burtu no kartona un tekstila materiāliem. Veicamais darbs sākotnēji likās bērnu spēle, bet tad izrādījās, ka sāktais darbs būs jāpabeidz mājās, vai skolā rokdarbu stundā. Sagatavoto burtu varēja arī dekorēt, daži no viesiem aizrāvās īpaši, un savu burtiņu izdekorēja īpsāi rūpīgi. Radošā darba veikšanā vienlīdz aktīvi iesaistījās visi skolēni. Prieks par paveikto darbu bija liels, daži savu darbu izvēlējās ņemt līdzi, citi izteica vēlmi savu darbu atstāt BBJC krājumos un izlika mini izstādē.

Teksts: Gunita Prokofjeva

DSC_0703 DSC_0697DSC_0699

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s