KINO VAKARS BĒRZPILĪ

sapnu-komanda-1935-framePiektdienas vakarā Bērzpilī skanēja latviešu kinofilmas “Sapņu komanda 1935” skaņas. Kino vakara organizators Māris Lāpāns bija izdomājis radošu risinājumu – skatītājiem bija iespēja baudīt kino ārā, zem Bērzpils estrādes jumta. Par spīti vējam un lietum, sanākušais skatītāju pulciņš aizrautīgi juta līdzi basketbola komandas ceļam līdz Latvijas uzvarai pirmajā Eiropas čempionātā basketbolā Ženēvā. Jaunā trenera Baumaņa mērķtiecīgums un neatlaidība, apvienojot divas spēcīgākās Latvijas komandas, tās trenējot bez valsts atbalsta, rezultātā izveidojot čempiona titula cienīgu komandu māca noticēt sev un saviem spēkiem. Filma balstīta uz patiesiem faktiem. Sniedz iespēju ne tikai iepazīties ar Sapņu komandas ceļu līdz uzvarai, bet arī iepazīt komandas dalībniekus kā personības.

Nākošais kino vakars plānots 8.jūlijā Briežuciemā. Sekojiet līdz informācijai Balvu novada pašvaldības un BBJC mājas lapās, kā arī facebook.com kontos!

Brīvdabas kino vakari organizēti projekta DZIMIS BALVOS ietvaros.

logoProjekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s