Velobrauciens – BALVI SMART 2

img_8628Jau otro gadu balvu Bērnu un jauniešu centra pasākumu grafikā iekļūst velo aktivitāšu pasākums. Arī šogad pulciņš jauniešu, kas kopā ar sporta skolotāju, fanātiķi Gati Stepannovu, devās izaicinājumā un kopā pieveica 27 km ar riteņiem. Jaunākajam pasākuma dalībniekam bija tikai 7 gadi, bet arī viņš izturēja distanci.

Laika apstākļi lutināja velobrauciena dalībniekus, un noskaņojums grupā valdīja tiešām sportisks. Maršruts izrādījās īsts izaicinājums, jo lielākais posms bija grunts segums. Atpūšoties no velosipēda braukšanas jaunieši vēl spēlēja dažādas spēles, ar bumbu. Dalībnieki izrādījās nenogurdināmi.  Galamērķī braucēji kopīgi našķojās ar uzkodām, ko dāsni bija sagādājuši vietējie uzņēmēji

Aktivitāti organizēja Balvu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Balvu Novada domi, pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, realizētajam projektam “Dzimis Balvos”. Pasākumu vadīja sporta entuziasts Gatis Stepanovs.

logo

img_8619 img_8624 img_8632

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s