Balvi iegriež

img_86456.augusta pusdienas laikā pilsētas sportiski noskaņotie cilvēki tikās sporta aktivitāšu pasākumā BALVI TURN ON. Kopā pulcējot strītbola aktīvistus, galda tenisa un novusa fanus. Aktivitāti organizēja Balvu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Balvu Novada domi, pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, realizētajam projektam “Dzimis Balvos”. Pasākumu vadītājs Edgars Kaļva bija parūpējies par pasākuma norisi un gādāja par sportisko garu pasākuma gaitā.

Šis pasākums uzrunāja arī ģimenes un aktivitātēs piedalījās par visi ģimenes locekļi img_8701dažādos vecumposmos. Sacensības noritēja gan individuālās, gan komandu disciplīnās.

Pasākums apliecināja, ka pilsētas iedzīvotājus interesē sportiskas aktivitātes un jauniešiem brīvajā laikā patīk būt  fiziski aktīviem un rosīties sporta sacensībās. Šī pasākuma mazais prieks, kas ir liels ieguvums Balvu Bērnu un jauniešu centram ir uzstādītais strītbola grozs jauniešu centra pagalmā, kas veicinās sportisku aktivitāšu aprīkojuma pieejamību pilsētā kopā, jo šajā pilsētas mikrorajonā šis grozs ir vienīgais.

Kopā pavadīta aizraujoša sestdiena!

logo

 

 

img_8691img_8670img_8680

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s