Balvi GPS izaicina jauniešus

20160811_210035Sportiskā aktivitāte Balvi GPS izaicināja Balvu puses jauniešus izprast, vai viņi spēj pazīt Balvus arī vakara un nakts krēslā. Aktivitāti organizēja Balvu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Balvu Novada domi, pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, realizētajam projektam “Dzimis Balvos”.11. augusta 21.00 vakarā Balvu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar biedrību “PRO.ini”, kas aktīvi organizē sportiskus un aktīvus pasākumus Balvu pusē.

Orientēšanās punkti, kopā 30, bija izvietoti aptverot visu Balvu pilsētas teritoriju, un iekļauties stundas laikā visos punktos bija īsts dalībnieku izaicinājums.

Pasākumu apmeklēja jaunieši, kam ikdienā sports ir neatņemama sastāvdaļa. Savas spējas un iemaņas pārbaudīt bija ieradušies arī jaunieši, kas startēja individuālajā disciplīnā un jāatzīst, ka ļoti veiksmīgi.

Visi dalībnieki, kas startēja, arī finišēja un paši jutās gandarīti, jo īpaši tie, kas iekļāvās noliktajā laika limitā, 1 astronomiskā stunda. Dalībnieku apbalvošana notika nākamajā dienā, Starptautiskās jaunatnes dienas pasākuma Balvo 2016 ietvaros.img_8743img_8711img_8717

logo

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s