Dizaina darbnīca BBJC

img_8899Augusta vidū projekta “Dzimis Balvos” notika kārtējā aktivitāte – dizaina radošā darbnīca, kopā ar dizaineri Diānu Poševu.

Dizaineres vadībā darbojās desmit jaunieši, kas piedalījās lielizmēra burtu izgatavošanā, BBJC, kas pēc projekta noslēguma tiks izlikti uz centra fasādes. Pirmajā aktivitātes dienā tika sagatavoti materiāli burtu sagatavošanai. Otrajā dienā jaunieši strādāja pie burtu mākslinieciskā noformējuma. Jaunieši atzina, ka savā iepriekšējā radošo darbu pieredzē viņi nav darbojušies ar šādu materiālu un tehniku. Dizaina priekšmets, ko gatavoja jaunieši būs arī praktiski pielietojams priekšmets, kas atklās centra nosaukumu ikvienam garām gājējam un braucējam. Logo atklāšana notiks vienlaicīgi ar JIC “Dinamīts” atklāšanu.img_8900

Radošās darbnīcas noslēgumā dizainere atzina, ka arī viņai šī ir jauna darba pieredze, darbojoties tieši ar jauniešu publiku. Kopā iepazīts PHV materiāls, kas šoreiz ir izvēlēts logo veidošanai.

Aktivitāte noritēja pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, realizētajam projektam “Dzimis Balvos”, ko realizē Balvu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Balvu Novada domi.

logo

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s