Starptautiskā jaunatnes diena Balvos

IMG_8809Otro gadu Balvu pilsēta 12. augustā vienojas svētkos ar pasauli un rūpē svētkus Balvu jauniešiem. Balvu Bērnu un jauniešu centra kolektīvs un pilsētas radošie jaunieši nāk kopā, lai šajā dienā priecātos par dzīvi.

Piektdienas pēcpusdiena Balvu Lāču dārzā pieskanēja ar jauniešu balsīm, smiekliem un saulainu gurdumu. Uz skatuves kāpa Balvu pilsētas radošie jaunieši, kas dzied un spēlē kādu mūzikas instrumentu. Viesojās arī kaimiņu novadu jaunieši ar saviem priekšnesumiem. Kopā 12 priekšnesumi priecēja klātesošos.

Par sportiskām aktivitātēm un rosību spēļu zonā un aktivitāšu centrā gādāja Dita Nipere un Di – Dancers meitenes. Dažādas galda spēles un galda teniss ir lietas, kas interesē pilsētas jauniešus. Mazākie pasākuma apmeklētāji veica dažādas izveicības rotaļas un uzdevumus, pretī saņemot kādu našķīti.

Radošā origami darbnīca kopā aicināja jauniešus, kas vēlējās iemēģināt savas prasmes papīra darbu mākslā. Radošā darbnīca “Ķepa”, ko vadīja Elvis Garais veidoja putnus  un dzīvniekus origami tehnikā, klātesošie jaunieši atzina, ka tas ir sarežģīts darbs un prasa lielu piepūli, lai tas izdotos skaists un rūpīgs darbs. Daudzus jauniešus piesaistīja hennas radošā zīmētava, kurā jauniešiem bija iespēja pašiem izmēģināt zīmēšanu ar hennu, vai arī iegūt kādu zīmējumu.

Pasākuma gaitā tika apbalvoti jaunieši, kas iepriekšējā vakarā piedalījās orientēšanās pasākumā “Balvi GPS”, ko organizēja Balvu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar biedrību “PRO. ini”. Orientēšanās starts tika dots deviņos vakarā, un pirmie finišēja jau pēc stundas, dažas komandas trasē pavadīja mazliet ilgāku laiku. Daži jaunieši startēja arī individuālajā disciplīnā, jo vienīgais uz ko vari paļauties ir tikai paša spēki. Balvas saņēma pirmo trīs vietu ieguvēji, abās kategorijās.

Jaunatnes dienu aktivitātes noslēdza brīvdabas kino vakars BBJC priekš pagalmā, īsti sportiskās noskaņās, ar filmu “Sapņu komanda 1935”.

Visas aktivitātes noritēja pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, realizētajam projektam “Dzimis Balvos”, ko realizē Balvu Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Balvu Novada domi.IMG_8811 IMG_8814 IMG_8815 IMG_8880 IMG_8891 Jaunieši spēlē novusu Krista Mača Kristiāna Zizlāne Lielizmēra origami darbnīca Marija Maslovska Pasākuma vadītāja Agnese Nikandrova Rūdis no Rugājiem Vitālijs LazarenkoAgita Melberga Aiga Mača Dzied Olivers Buls Elīna Loseva Hennas darbnīca vada Eva Leone IMG_8760 IMG_8777 IMG_8786

logo

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s