Kino vakari Balvu novadā 2016. gada vasarā

20160521_220016Šovasar Balvu Bērnu un jauniešu centrs realizē Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, realizē projektu “Dzimis Balvos”. Viena no projekta aktivitātēm bija sešu brīvdabas kino vakaru organizēšana dažādās Balvu novada apdzīvotajās vietās – Bērzpilī, Briežuciemā, Bērzkalnē, Tilžā un divas no reizes Balvos.

Šajos kino vakaros tika demonstrētas latviešu kinofilmas, arī latviešu filmu klasika, piemēram, “Ezera sonāte”, “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” un jaunāko laiku šedevri “Māmiņ, es Tevi mīlu” un “Sapņu komanda 1935”. Kino vakaru uzdevums bija kopā aicināt paaudzes un apjaust savu kino mantojuma vērtību, radīt jauniešos interesi par latviešu kino klasiku un mūsdienu mākslu.

Kino vakari novada apdzīvotajās vietās pulcināja prāvus pulciņus iedzīvotāju. Šīs aktivitātes ir nebijis notikums novada mērogā un ir novitāte. Kopumā šī bija lieliska iespēja pulcēties pagasta sabiedriskajā zonā un kopīgi baudīt latviešu kino pērles.

Pēdējais kino seanss noritēja Balvu pilsētā pie Balvu Bērnu un jauniešu centra, priekš pagalmā. Noslēdzošais kino vakars noslēdza bija arī Starptautiskās jaunatnes dienas noslēguma aktivitāte. Vēsais augusta vakars pulcēja jauniešus kam gribējās savu vasaras vakaru padarīt košāku un atmiņām bagātāku.

logo

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s