BBJC meklē savējos

20160914_151049Balvu Bērnu un jauniešu centra aktīvā darba sezona ir sākusies. Esam atklājuši interešu izglītības pulciņu darbu, studijas Di – dancers grupas savu darbu turpina, jo daudz mēģinājumu un aktivitāšu viņiem bija arī vasaras brīvlaikā un septembra sākumā.

14.septembra pēcpusdienā savas durvīs ienākt aicināja Balvu Bērnu un jauniešu centra interešu izglītības pulciņu skolotāji.

Darbu turpina Di – Dancers deju studija un vadītāja Dita Nipere, deju studija piedzīvo novitāti, darbu uzsāk studijas bijusī audzēkne deju pedagoģe Alīna Saveļjeva, kas turpina studijas Rīgā, Mākslas koledžā. Nokomplektējušās arī pirmsskolas vecuma dejot gribētāju grupas, šogad jau divas.

Darbojas arī pirmsskolas grupa, kas rotaļīgā un izzinošā noskaņā iepazīstas un apgūst angļu valodas pamatus, kopā ar skolotāju Ditu Niperi.

“Čaklie pirkstiņi” turpinās rosīties kopā ar skolotāju Inesi Hmaru, kura savās nodarbībās kopā ar skolas vecuma bērniem darina interesantas lietas no ikdienā sastopamiem materiāliem. Kopā piedzīvojot lietu pārvērtības.

Darbu turpina arī Skaistumkopšanas studijas pulciņš, kuru vada skaistumkopšanas eksperte Inta Ozola, piedāvājot jauniešiem atklāt skaistuma noslēpumus, apgūt skaistumu radošas prasmes – veidot matu sakārtojumus, ķermeņa kopšanas noteikumus.

Vokālā studija turpina savu darbu, taču arī šajā jomā ir pārmaiņas, kolektīvam pievienojusies vokālā pedagoģe Rita Keiša, kura aicina visus jauniešus, kas vēlas sevi izmēģināt dziedāšanas jomā droši pieteikties un apmeklēt nodarbības.

Jaunieši, kas sevī jūt vēlmi būt radošiem, piedalīties pasākumu organizēšanā un vadīt pasākumus aicināti pievienoties pulciņam “Skatuve”, kur iespējams apgūt prasmes un knifiņus gatavot dažāda mēroga pasākumus, kopā ar skolotāju Gunitu Prokofjevu.

Apgriezienus uzņem arī “Tehniskās jaunrades klubiņš”, kopā skolotāju Jāni Ikstenu, jo pēc telpu renovācijas skolotājs Jānis ar saviem audzēkņiem darbosies renovētās tehniskās jaunrades telpās, Jauniešu iniciatīvu centra “Dinamīts” ietvaros.

Jaunums interešu izglītības jomā ir iespēja apmeklēt “Vizuālās un plastiskās mākslas vides objektu” pulciņu, ko vadīs skolotāja Līga Veigule. Pulciņš piedāvās savas prasmes attīstīt tiem, kas grib zīmēt, darboties ar dažādām tehnikām, uzzināt jaunus paņēmienus darbam ar dažādiem materiāliem. Uz šo pulciņu aicināti arī bērni ar īpašām vajadzībām.

Dizainere Aiga Jansone BBJC piedāvā radošiem jauniešiem apgūt iemaņas un iepazīt tērpu, aksesuāru darināšanas pasaulē apmeklējot pulciņu. Kopā tiks darinātas praktiskas lietas, nelieli aksesuāri, dekoratīvas rotas un, iespējams, tiks sperti pirmie soļi tērpu darināšanā.

BBJC telpas šobrīd vēl piedzīvo pārvērtības, kuru noslēgumā BBJC atsāks darbu ar jaunu elpu un gaidīs ciemos ikvienu Balvu un novada jaunieti.

Teksts: Gunita Prokofjeva

img_8906 img_8911 img_8915 img_8918 img_8932

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s