Jaunā darba sezona skolu pašpārvalžu jauniešiem

img_8940Rudens atgriezis ierasto aktivitāšu daudzumu Balvu Bērnu un jauniešu centrā. Pirmo tikšanos piedzīvojuši arī skolu izglītojamo pašpārvalžu pārstāvji. Uz pirmo tikšanos sanāca kupls skaits jauniešu, kas bija atkal redzēšanās prieks un iepazīšanās prieks, jo dažās skolās jau notikušas pašpārvalžu vēlēšanas.

Pasākuma pirmajā daļā sanākušie jaunieši tika iepazīstināti ar  Jaunatnes politikas īstenošanas plānu 2015.-2020. gadam. Video materiāls iepazīstina ar aktivitāšu plāniem, virzieniem, kas tiek īstenoti valsts līmenī un ir aktīvi lokālajā aspektā. Jaunieši tiek aicināti paši būt aktīviem un iesaistīties savas ikdienas bagātināšanā un piedalīties radošās aktivitātēs.

Jaunieši tika aicināti dalīties idejās, kā viņi labprāt pavadītu vasaras brīvlaiku, kas būtu tās aktivitātes, kas viņus uzrunātu. Jauniešus turpina interesēt sportiskas aktivitātes, aizraujošas ekspedīcijas un interesanti pasākumi. Jauniešu iniciatīvas tiks apkopotas un nosūtītas, kā priekšlikumi, IZM plānojot nākamā gada nolikumu programmā “Jaunatne darbībā”.

Neizpalika aktivitātes un aktīva darbošanās, kas pamodināja pasākuma dalībniekus. Izkustoties un vairāk iepazīstot vienam otru jaunieši kļuva drošāki un pasākuma turpinājumā ķērās pie radoša darba un plānoja starp novadu jauniešu sadraudzības pasākumu Balvos. Pienākumi un aktivitātes saplānotas, kopīgi tiks pavadīta brīnišķīga pēcpusdiena un vakars.

Pasākumu noslēdza mazliet liriska atkāpe. Jaunietes nodevās kopīgam priekam un darbam ar sevi, kopīgi tika krāsotas mandalas un noslēgumā maliet tās tika arī analizētas, lai izprastu savas tās dienas sajūtas.

Teksts: G. Prokofjeva

img_8939 img_8944

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s