Noslēdzies projekts “DZIMIS BALVOS”

img_8714Projekts “Dzimis Balvos” vienoja Balvu multikulturālo vides slāņus kopīgās aktivitātēs, kas saliedēja visa vecuma cilvēkus un dāvāja prieku, kā arī lepnumu par mūsu dzimto pilsētu.

Projekta ietvaros, tika dāvāja fenomenāla iespēja viesoties pie Edītes un Nikolaja Gorkiniem, kuri kā daiļie viršu ziedi, rudens dailē nebeidz pārsteigt ar neizsīkstošu dzīves sparu, mentalitāti un citādāko skatījumu uz dzīvi un tās notikumiem. Ciemojoties pie šīm Balvu pērlēm, mūsu zināšanas tika paceltas jaunos augstumos, kas aizkustināja mūsu dvēseles ikdienā sirds dziļumiem, paverot neapzinātus apvāršņus kultūras izpratnē. Izveidotais video materiāls būs liecinieks brīdim, kad jaunība apstājas pieredzes priekšā un klusi gaida brīnumu, kas slēpjas tikšanās un sarunu burvībā.

Projekta ietvaros organizētās radošās darbnīcas, brīvdabas kino, starp novadu bērnu un jauniešu radošais festivāls, kas pulcēja simtiem dalībnieku, lai kopīgi priecātos par sasniegto.

Izturību pārbaudošais velobrauciens, nakts orientēšanās un pārējie pasākumi iedvesmoja pilsētas un novada jauniešus apmainīties ar zināšanām un pieredzi, kas palīdzētu jauniešu izaugsmes iespēju pilnveidošanā. Projekta ietvaros tika iegādāts streetbola grozs, kas mudinās jauniešus saliedēties un pavadīt jautru laiku draugu un citu cilvēku kompānijā. Patiesu atsaucību guva sporta aktivitātes pasākumā “Turn on”, sacensību gars ir brīnišķīgs virzītājspēks.

Radošās mākslas darbnīcas pulcēja jauniešu, kas ikdienā nav saistīti ar mākslu, bet šādas radošās aktivitātes ir iespēja izmēģināt savu darbu radošā gaisotnē. Tematiskās darbnīcas ir iespēja izmēģināt sevi kādā karjeras virzienā, vai atraktīvi pavadīt savu brīvo laiku vasaras posmā.

Aktīvajiem jauniešiem šī vasara ir bagāta. Bagātība ir notikumos un sajūtās, ko mums ir devusi kopā būšana un darbošanās.

Visu jauniešu vārdā sakām lielu paldies Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūrai un Balvu novada pašvaldībai par šo fantastisko projektu, kas tika īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016. gada valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Teksts: Elvis Garais (BBJC aktīvo jauniešu pārstāvis)

logo

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s