Ar Latvijas sajūtu dvēselē

img-20161116-wa0003Pirmssvētku laikā 16. novembrī, pēcpusdienā Balvu Bērnu un jauniešu centra JIC “Dinamīta” studijas telpā tikās jauniešu komandas no trijām Balvu novada skolām. Balvu Bērnu un jauniešu centra organizēto pasākumu cikla “Simts vēstules Latvijai”,kas veltīts Latvijas simtgades ieskaņai, pirmais pasākums “Mēs mīlam Tevi, Latvija”. Aktīvie “Dinamīta” studijas jaunieši izveidoja konkursa programmu, kura sevī ietvēra dažādas jomas un atklāja Latvijas bagātību.

Jaunieši, kas gatavoja konkursa programmu satikās ar dažādiem izaicinājumiem, paši uzzinot daudz jaunu faktu par Latviju un tās iedzīvotājiem. Jauniešiem radās daudz ideju, kā atklāt savu vienaudžu zināšanas par latviešiem, konkursa programma izvērtās diezgan plaša. Neizpalika erudīcijas jautājumi ar konkrētiem faktiem, piemēram, kāda ir Latvijas platība kvadrātkilometros un kurā gadalaikā dzimis Kristaps Porziņģis.

Ar lielu aizrautību cīņā metās Tilžas vidusskolas meiteņu komanda, parādot savas plašās zināšanas precīzi atbildot gandrīz uz visiem muzikālajiem uzdevumiem.

Muzikālie uzdevumi tapa sadarbībā ar maestro Ģirtu Ripu, kopā sešas ļoti atpazīstamas un populāras melodijas, kuras bija gan jāprot nodziedāt, gan nosaukt precīzu dziesmas nosaukumu.  Kino jautājumi arī jauniešiem nesastādīja grūtības, daudz aizraujošu brīžu sagādāja jautājumi, kas bija sagatavoti pēc centrālās statistikas datu pārvaldes mājas lapas informācijas. Jauniešiem bija jāspēj orientēties skaitļos un domāt loģiski.

Uzvaras kauss aizceļoja kopā ar Tilžas vidusskolas komandas meitenēm, jo viņas visu spēles gaitu turējās līderu pozīcijās un tās nezaudēja ne brīdi, tikai nostiprināja. Otro vietu ieņēma Balvu Valts ģimnāzijas komanda, kurai pietrūka 3 punktu līdz uzvaras kausam. Balvu profesionālas un vispārizglītojošās skolas komanda turējās godam un ieņēma godpilno trešo vietu.

Pasākuma tapšanā lielu darbu ieguldīja BBJC aktīvie jaunieši – Alīna Logina un Lauma Krastiņa, kuras uzņēmās pasākuma vadīšanu un uzdevumu organizēšanu. Savu artavu pasākuma radīšanā deva arī Luize Maksimobva un Vladlēna Zelča un “Skatuves” pulciņa meitenes Kitija Maculeviča un Diāna Gavrilova.

Visus vienoja pozitīvs sacensību gars un svētku noskaņojums!

img-20161116-wa0002 img-20161116-wa0004 img-20161116-wa0006 img-20161116-wa0008

img-20161116-wa0005 img-20161116-wa0009 img-20161116-wa0011

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s