Pavasara brīvdienas BBJC

No 13.-17.martam Balvu Bērnu un jauniešu centrā visiem interesentiem tika piedāvātas dažādas aktivitātes. Nedēļa sākās ar Galda tenisa čempionātu, kurā bērniem un jauniešiem bija iespēja parādīt savas prasmes un labākie ieguva arī balvas. Vecuma grupā līdz 10 gadiem savā strarpā cīnījās 2 brāļi, no kuriem Valters Salcevičs ieguva pirmo vietu, bet Tomass Salcevičs otro vietu. Savukārt, vecuma grupā virs 10 gadiem, 1. vieta –Andrejs Jeršovs, 2.vieta – Dāvis Ozoliņš, 3.vieta – Intars Jeršovs.

Otrdien jaunieši piedalijās starpnovadu jauniešu sadraudzības pasākumā „Latvijai 100”, kuš notika dabas parkā „Balkanu kalni”. Pasākums kopā pulcēja Viļakas, Balvu, Alūksnes, Gulbenes un Kārsavas jauniešus, kuri neformālā vidē iepazinās un veica aktivitātes, kuras bija atbilstošas tematikai „Latvijai 100”.  BBJC bija iespēja skaisti apgleznot roku hennas darbnīcā, darbnīcu vadīja Skaistumkopšanas pulciņa vadītāja Inta Ozola.

Trešdien bērni kopā ar skolotāju Inesi Hmaru veidoja košas un krāsainas puķes no kreppapīra. Pie skolotājas Aigas Jansones bija iespēja izšūt apsveikumu, kuru pēc tam var uzdāvināt mammai, brālim, draugam vai atstāt sev par piemiņu.

Ceturtdien skolotāja Līga Veigule kopā ar bērniem veidoja Lieldienu dekorus, dekori uz alumīnija stieples tika apdarināti ar sienu, veidojot skaistus un interesantus zaķus. Tehniskās jaunrades klubiņa vadītājs Jānis Ikstens kopā ar puišiem veidoja magnētiņus, kurus pēc tam var pielikt pie ledusskapja un priecāties par paša paveikto darbu. Pēcpusdienā aktīvākie kopā ar Di-dancers dejotāju Anniju Raibekazi varēja izkustēties, dejojot mūsdienīgos deju ritmos.

Piektdien Vokālās studijas skolotāja Rita Keiša aicināja visus dziedātgribētājus nodziedāt kādu pavasarīgu un skaistu dziesmu, vai vienkārši izmēģināt savu balsi dziesmā. Savukārt, deju studijas Di-dancers skolotāja Alīna Saveļjeva mācīja dancehall, kas ir mūsdienīgs un dinamisks deju stils. Nedēļa izvērtās interesanta un aizraujoša, prieks par visiem kas atnāca un izmantoja BBJC piedāvātās atkivitātes. Lai visiem skaists un priecīgs pavasaris.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s