Zaķu skrējiens noskriets

Tradicionālais Balvu Bērnu un jauniešu centra pavasara pasākums Zaķu skrējiens noritēja kā ierasts Zaļās ceturtdienas rīta.

Šis pavasaris nav dāsns ar saules stariem, un laiks ir drēgns. Par spīti laika apstākļiem un lietum, kurš ik pa laikam lija, pilsētas parkā 13. aprīļa rītā pulcējās gandrīz 200 mazi zaķi, kas atkal gribēja satikt Balvu vilku, kurš ir šī pasākuma patrons. Šī iespējams ir vienīgā reize gadā, kad vilks bēg  no zaķiem, jo parasti zaķi ir tie kas bēg.

Rīta rosmi kopā ar pulciņu zaķu dejoja visi Zaķu skrējiena brīvprātīgie, lielie zaķi, kuri jau šī pasākuma noskaņās dzīvoja gandrīz divas nedēļas. Jaunieši un BBJC darbinieki kopīgi plānoja pasākumu mazajiem zaķiem, ņemot vērā mazo zaķu dažādos vecumus un spēju līmeņus. Mazie zaķi izlauzās no diviem “Olu labirintiem”, kuros bija jāprot orientēties pēc foto kartes un jāizpilda atjautības uzdevumi katrā no punktiem. Bez šo labirintu pieveikšanas, mazie zaķi kopā ar savām audzinātājām vai vecākiem varēja piedalīties aktivitāšu centros, spēlējot senlatviešu Lieldienu spēli, sietiņa dzīšana, tikt galā balonu nešanu bez rokām un apskatīt zaķveidīgos.

Pasākuma gaitu steidzināja lietus un daudzas aktivitātes izpalika, bet zaķu skrējiens pakaļ Balvu vilciņam neizpalika, jo ir šī pasākuma kulminācijas punkts. Uzvarēja, protams, draudzība un kopā būšanas prieks.

Pasākuma noslēgumā dalībnieki saņēma veicināšanas balvas un tika apbalvoti foto konkursa “Sniega brīnums” uzvarētāji, Balvu PII “Pīlādzītis” 3. grupas, 6. grupas un 1. grupas un iesūtītās bildes. Simpātiju balvu saņēma Tilžas PII “Ežuku” grupa, individuālo pateicību saņēma Markuss Arulis un Balvu PII “Sienāzītis” par kolektīva garu piedaloties fotokonkursā.

Pasākumā tapšanā piedalījās vairāk, kā 20 Balvu un Rugāju jaunieši, kas gādāja par aktivitātēm aktivitāšu centros. Pasākums ir izaudzis liels un tās tapšanā ikvienas darba rokas ir svarīgas, lai izdotos jauks un aktivitātēm bagāts pasākums. Paldies, MJIC “Dinamīts” brīvprātīgajiem jauniešiem.

Teksts: Gunita Prokofjeva

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s