Pirmais izlaidums BBJC

Piektdiena 18. augusts ir vēsturiska diena Balvu Bērnu un jauniešu centrā, jo notika pirmais izlaidums. Daudziem jauniešiem, BBJC ir svarīga dzīves daļa, jo šeit notiek neformālā izglītība un risinās sabiedriskās aktivitātes, savi pasākumi un veidojas neformālās interešu grupas. Veidojas kopības un piederības sajūta. Jauniešu paaudzes mainās arī jauniešu centrā, arī šajā vasarā BBJC atvadās no jauniešiem, kas savu dzīves ceļu turpinās citās Latvijas pilsētās.

Lai vēlreiz būtu kopā un sajustu tās sajūtas, kas vieno jauniešus, kas pēdējos gados pavadījuši daudz laika jauniešu centrā, tika izlemts šogad aizsākt jaunu tradīciju – svinēt izlaidumu. Šo ideju atbalstīja visi jaunieši, kas aktīvi darbojas jauniešu centrā, īpaši pārsteigti bija jaunieši, kas šajā vasarā absolvēja jauniešu centru, Tas bija pārsteigums un prieks būt kopā jaunā pasākumā un izbaudīt īpašu paldies par dalību dažādās aktivitātēs.

Šajā vasarā jauniešu centru absolvēja: Inese Loseva, Elvis Garais, Alīna Barbaniška, Jūlija Gorbača, Annija Anete Logina, Aleksandrs Samoiļenko. Par pasākuma gaitu un izlaiduma svinīgo brīdi rūpējās jaunieši. Pateicību par jauniešu ieguldīto laiku jauniešu centra dzīvē, par paveiktajiem darbiem un jauniešu centra tēla spodrināšanu jaunieši saņēma piemiņas balviņas, kas būs praktiski noderīgas jauniešiem nākamajā dzīves posmā.

Pasākuma turpinājumā jaunieši lustējās aktivitātē “Ar mēli pa dēli”, kur ar dažādām metodēm vilināja atklāt sevī improvizācijas aktiermākslu. Šī aktivitāte ir jautra un veiksmīgi atraisa sanākušos jauniešus. Nākamais posms bija nakts orientēšanās Balvu ielās, kurā piedalījās divas komandas, uzvaru guva Evelīna Stepanova un Nellija Baranova, trasē esot mazāk par vienu stundu. Vakaru noslēdza kopīga kino baudīšana “Dinamīta studijā”.

Esam priecīgi būt kopā un gaidām jauno darba sezonu!

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s