Spēlē, spēlē, ko Tu spēlē…

Balvu Bērnu un jauniešu centra nedēļas nogali iešūpoja iniciatīvu centra jaunieši, spēlējot dažādas spēles. Vakarā tēma – Spēļu vakars sevī slēpa dažādu spēļu saspēli. Jauniešiem interesē gan prātu asinošas spēles, gan jautrību izraisošas, aktīvas sacensības garu rosinošas spēles.

Prieks par pasākuma apmeklētājiem, kas viesojās jauniešu centra aktivitātē pirmo reizi un šoreiz kūtri vēroja notiekošo.Prāta spēles, kas atklāja pasākumu nomainījās ar atjautības spēlēm, mēģinot būt veiklākajiem un izveicīgākajiem. Dažādi veiklības un atjautības uzdevumi arī lika sasparoties un iekustināt pelēkās smadzeņu šūnas, piemēram, no saimniecībā pieejamiem materiāliem jāizveido augstāks tornis. Jautrību pasākumam piešķīra sen zināmu spēļu modernākas interpretācijas.

Vakaru noslēdza aizrautīgā un stratēģisku domāšanu veicinošā spēle – mafija, kura jauniešu vidū ir populāra. Šī spēle veicina jūtu un emociju kontrolēšanas prasmi, empātisku prasmju veidošanu un apkārtējo cilvēku emocionālā stāvokļa noteikšanas prasmi. Sākt brīvdienas kopā Dinamīta Studijā ir jautri un aizraujoši. Šis pasākums bija jauniešu radošais lidojums,  aicinām ikvienu jaunieti kļūt par daļu no jauniešu iniciatīvu centra “Dinamīts”.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s