Tā mums gāja rudens brīvdienās BBJC

Tradicionāli  Balvu bērnu un jauniešu centrā rudens skolēnu brīvlaiks aizritēja  radošā ,izklaidējošā un arī izzinošā atmosfērā .Ikvienam apmeklētājam interešu izglītības skolotāji piedāvāja kādu aizraujošu nodarbi.

Pirmdien ,gan Di-dancers audzēkņiem ,gan jebkuram deju interesentam bija iespēja piedalīties iedvesmojošās indiešu izcelsmes horeogrāfa un dejotāja Avikk  meistarklasēs. Pie skolotājas Līgas uz darbnīcu devās bērni ,kuri vēlējās pamēģināt fotogrāfijas pārnesi uz dažādiem materiāliem, gala rezultātā par piemiņu iegūstot arī pašdizainētās krūzītes .

Otrdien, kopā ar skolotāju Gunitu  bērni izspēlēja jautrākās un atraktīvākās pasākumu rotaļas un spēles. Meitenēm ,kuras rūpējas par savu skaistumu un veselību ,skolotāja Inta prezentēja jaunākos dekoratīvās kosmētikas produktus, kā arī pievērsa uzmanību pareizai tās izvēlei un  lietošanai.

Trešdien,daudzi bērni bija ieinteresēti piedalīties skolotājas Inese piedāvātajā darbnīcā .lai gan šī aktivitāte prasīja daidz pacietības,bērni bija apmierināti ar sava darba rezultātu –brīnišķīgu apsveikuma kartīti izgatavotu kvīlinga metodē.Skolotājas Aigas vadītajā darbnīcā ,meitenes varēja radoši izpausties un darināt oriģinālus aksesuārus no dažādiem vilnas diegiem. Aktīvi līdzdarbojoties kopā ar skolotāju Jāni ,ikviens ar lielu aizrautību cēla makaronu torņus, mājas un tiltus ,tādejādi uzzinot daudz ko jaunu par fizikas likumsakarībām.

Trešdien un ceturtdien ,aktīvākie Balvu jaunieši kopā  ar jauniešu lietu speciālistēm Gunitu un Agnesi devās uz Gulbeni, lai piedalītos strukturētā dialoga Erasmus+ projekta “Help” ietvaros izglītojošajās apmācībās par jauniešu līdzdalību.

Piektdien bērni un jaunieši pulcējās “Dinamīta” brīvā laika studijā, lai kopā pavadītu jauki laiku, spēlējot izzinošas un izklaidējošās galda spēles.

Dita Nipere

Balvu Bērnu un jauniešu centra interešu izglītības metodiķe

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s