Brīvdienas un pavasaris BB JC

Balvu Bērnu un jauniešu centrā kā ik gadu arī šogad pavasara brīvdienu nedēļā visiem interesentiem tika piedāvātas interesantas un dažādas aktivitātes. Pirmdiena sākās ar pavasara darbnīcu, kurā bērni kopā ar Agnesi Puļču taisīja krāsainus taurenīšus  un neierastākas formas puķes. Savukārt, Gunita Prokofjeva savā aktivitātē piedāvāja pakustēties un paspēlēt prāta spēles.

Otrdienā pie mums viesojās Alūksnes Zemessardzes 31.kājnieku bataljona 2.kājnieku rotas virsseržants seržants Kaspars Putnāns, kurš pastāstīja par iespejām un ieguvumiem militārajā jomā. Pie skolotājas Aigas Jansones bērni šuva skaistus dāvanu maisiņus no auduma, kurus pēc tam varēs uzdāvināt kādam tuvam cilvēkam.

Trešdienā kopā skolotāju Inesi Hmaru bērni gatavoja ziedus origami tehnikā,bet Jānis Ikstens piedāvāja iespēju konstruēt figūras no kartona, ko interesanti arī cītīgi darīja. Ceturtdienā, Līgas Ikstenas darbnīcā, dalībnieki veidoja auduma apdruku karstās batikas tehnikā, no šiem darbiem beigās tika izveidotas gleznas.

Piektdienā brīvdienu nedēļas organizēto aktivitāšu ietvaros notika arī karjeras attīstības pasākums –deju skokotājs kā profesija,ar iespēju ikvienam interesentam piedalīties deju meistarklasēs dažādām dejotāju prasmēm  un vecumiem.

Balvu pamatskolas aktu zālē bērni un jaunieši tikās ar Rēzeknes deju studijas“ “Dynamic Hit” vadītāju ,horeogrāfi Diāna Garanču. Pirmajā meistarklasē ,apkopojot visdažādāko deju stilu kustības, bērni izdejoja skaistu un košu deju   priekšnesumu ,taču otrā deju meistarklase bija dejotājiem jau ar priekšzināšanām mūsdienu dejā. Dienu dejotāji noslēdza Balvu Bērnu un jauniešu centrā horeogrāfa Romas Spradzenko vadībā ,izdejojot vogue un dancehall deju stila kompozīcijas.

Vairāk bildes  https://www.facebook.com/pg/balvubjc/photos/?tab=album&album_id=848462825324980 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s