Zaķi turpina skriet

Pavasara gaidīšana turpinās, un arī šis gads nebija izņēmums, jo Balvu Bērnu un jauniešu centra radošais kolektīvs un brīvprātīgie jaunieši kopīgiem spēkiem veidoja aktivitāti jaunākajiem pilsētas un novada iedzīvotājiem “Zaķu skrējiens”.

Pasākuma organizatoriskie jautājumi tika risināti jau mēnesi iepriekš, jo ir jāatrod vidusceļš starp iespējām un idejām, kā arī jāizdomā kaut kas jauns, kas šogad varētu būt citāds, kā citus gadus.

Zaļās ceturtdienas rītā Balvu pilsētas parkā tikās vairāk, kā 150 mazi zaķi un viņu pavadošās personas. Rīta rosmi un svētku iesildīšanas jundu organizēja jauniešu folkloras kopā “Soldanī” no Briežuciema. Kopīgi tika spēlētas saulītes sagaidīšanas spēles, izdejotas rotaļdejas un darītas “zaķiskas” lietas. Mazie zaķi savus spēkus pārbaudīja dažādos aktivitāšu centros – meklēja garāko ausu īpašnieku, ar improvizētām zaķu ausīm mēģināja apgāzt šķēršķus, aktivitātē “Putnu dzīšana”, kopīgi saucot – čiro čiro mežā mazie zaķi sūtīja savas bēdas un blēņas kopā ar putniem prom mežā. Tad kopīgiem spēkiem mazuļi turēja improvizēto ligzdiņu un centās nepazaudēt olas. Katrai grupai bija iespēja pabūt olu lietū un pamēģināt savu roku oliņbumā. Kopīgi tika dekorētas arī olas olu kokam, kurās varēja izpausties, cik radoši vien vēlies.

Svētku patrons Balvu Vilks šoreiz ieradās kopā ar Lieldienu zaķa tuvu radinieku, lai kopīgi lustētos ar mazajiem Balvu novada iedzīvotājiem. Kopīgi tika noskriets arī zaķu maratons kopā ar Vilku un Zaķi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s