BBJC pasākums “Krāsas ienāk pavasarī”

Pavasaris ir laiks, kad vislielākais māksliniece – daba ir pamodusies un sāk radīt pasauli no jauna. Pavasaris ir piedzimšanas laiks, kad piedzimst vasara, kas pārvērtīsies rudeni un apsegsies ar ziemas mīkstos dūnu segu. Pavasarī ikviens meklē jaunu sākumu, sāk burt ap sevi savu brīnumaino telpu. Pavasara gaiss ir pilns ar mīlestību un skaistām idejām, atliek tikai ieelpot dziļi un sajust – kā skan krāsas šajā pavasarī.

Pavasaris ir krāsu mīlestības laiks, kad top jaunas krāsu vibrācijas un padara šo pasauli neticami unikālu. Unikāla, kā katra cilvēka iekšējā pasaule un unikāla, kā kāda mākslinieka glezna.  Mammas un tēti ir krāsas savai atvasei un iemāca gleznot bērnam savu pasauli.

Balvu Bērnu un jauniešu centra lielā saime ir krāsaina un kolorīta, kopā sanākuši dažādākie cilvēki un ļāvušies savas personības pārmaiņām. Kopā pārdzīvots jautrs un aizraujošs gads, kopā apgūtas interesantas lietas, piedzīvotas jaunas iepazīšanās. Krāsainība ir tas, kas raksturo Balvu BJC dzīvi, tāpēc šis gads noslēdzās ar pasākumu, kura tēmas bija māksla un krāsas – “Krāsas ienāk pavasarī”.

Mākslinieces tēlā iejutās Lauma Krastiņa, kura koncerta laikā gleznoja gleznu, pievienojot krāsas savam darbam un atklājot krāsu pasaules noslēpumus. Krāsu tēlus un krāsu noslēpumus atklāja pulciņa “Skatuves” dalībnieki Vladlēna Zelča – sarkanā, Luīze Maksimova – dzeltenā un Herberts Prokofjevs – zilā krāsa.

Pirms koncerta pasākuma viesi varēja nodoties radošo darbnīcu varai kopā ar skolotājām Līgu Ikstenu un Inesi Hmaru, veidojot kādu radošu darbu. Koncerta programmu veidoja deju studijas  Di- Dancers kolektīvi no pirmsskolas līdz deju grupai Di Dancers Crew, skolotāja Dita Nipere, Alīna Saveļjeva un BJC vokālās studijas bērnu ansamblis un solisti skolotājas Viktorijas Kokorevičas vadībā, kā arī varēja vērot Intas Ozolas veidotās frizūras un Aigas Jansones radīto tērpu kolekcijas “Robežas nepastāv” priekšnesumu.

BBJC kolektīvs lepojas ar ikvienu audzēkni un skolotāju panākumu ,taču ir kāds, kas  ir varējis un gribējis izdarīt vairāk un labāk,tāpēc izsaka atzinību  par augstiem individuāliem un kolektīviem sasniegumiem  Latvijas mērogā:

Deju studijas Di-dancers  solistei Luisa Marija Ūzuliņa- skolotāja Dita Nipere

Deju studijas Di-dancers deju grupas “Rozīnītes” –  skolotāja Dita  Nipere

un  Di-dancers  Crew – skolotājas Dita  Nipere un Alīna Saveļjeva

Par aktīvu dalību mūsdienu deju pāsākumos un konkursos:

Di-dancers  solisēm –Ketrīnai Razgalei ,Ievai Stepanovai

Di-dancers “Juniori “- skolotāja Alīna Saveļjeva

Par aktīvu atbalstu un radošu dalību pulciņu aktivitātēs tika uzteikti:

Roberta Sērmūkša -skolotāja Inta Ozola, Dārija Semjonovai- skolotāja Gunita Prokofjeva

Krista Mačai,Vladlēnai Zelčai –skolotāja Viktorija Kokoreviča

Paldies par atbalstu un veiksmīgu  sadarbību  izsakām  māmiņām Evai Smirnovai un Jeļenai Zelčai.

Uz tikšanos un sadarbību nākošgad!

https://www.facebook.com/pg/balvubjc/photos/?tab=album&album_id=877656595738936

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s