BBJC nometne „Vasaras drudzis”

Balvu Bērnu un jauniešu centrā ( turpmāk BBJC ) no 4.-15.jūnijam norisinājās dienas nometne „Vasaras drudzis”, kurā piedalījās 20 bērni vecumā no 8-11 gadiem. Arī šogad caur dažādām aktivitātēm, bērniem bija iespēja interesanti, radoši un daudzveidīgi pavadīt laiku. Nometnes pirmajā dienā tās dalībnieki iepazina viens otru, izveidoja plakātu par sevi , kopīgi izstrādāja nometnes noteikumus un izkrāsoka krāsainu nometnes karogu, kas visu nometnes laiku rotāja BBJC ēku.

Nodarbībās un aktivitātēs nometnes dalībnieki kopā ar skolotāju Aigu Jansoni mācījās pīt sarēžģītas pīnes, no kurām biegās sanāca skaistas rokassprādzes, grieza trafaretus, kurus izmantoja, lai uz T-krekliem izveidotu savu dizainu.  Viktorija Kokoreviča kopā ar bērniem zīmēja un veidoja skanīgus mūzikas instrumentus.  Dita Nipere vadīja aktīvas nodarbības ar spēlēm un rotaļām, kurās bērniem bija iespēja kārtīgi izskustēties. Arī Alīna Saveļjeva kustināja masas un lika bērniem dejot, beigās pat iemācot dažus hip-hopa soļus. Nometnes vadītājas Agneses Puļčas nodarbībās bērni izzināja sevi, pildot anketas, kuras tika apkopotas, lai arī pēc gadiem varētu apskatīties, kādi bija nometnes „Vasaras drudzis” dalībnieki. Nodarbībās pie Agneses tika veidotas krāsainas kolāžas par sevi, spēlētas interesantas spēles, arī nometnes iespējams populārākā spēle „tautas karš”. Radoši savās nodarbībās piegāja arī skolotāja Gunita Prokofjeva, kurās gan tika spēlētas spēles un rotaļas, gan zīmētas gleznas ar pirkstiem. Jāņa Ikstena nodarbībā tika veidoti pūķi no papīra. Inese Hmara strādāja ar papīra locīšanas mākslu un puķu veidošanu no krāsainā papīra. Pie Intas Ozolas bija hennas un sejas apgleznošana, kas bērniem arī ļoti patika. Vēl bija iespēja iepazīties ar Balvu profesionālo un vispārizglītojošo skolu, kurā mūsus laipni uzņēma.

Nometnes laikā dalībnieki tradicionāli gāja pārgājienā uz Veco parku, bet šogad caur slūžām, kopā pieveicot 8 km, bet atpakaļ iet nevajadzēja, jo visi tika izvizināti ar plostu „Vilnītis” pa Balvu ezeru. Ekskursija bija pa Alūksnes novadu, tika apskatīts Ates muzejs, Livonijas ordeņa pilsdrupas, Alūksnes pilssalas zona, ezers, Tempļa kalns un Saules tilts.

Kopā tika pavadītas aizraujošas desmit dienas, lai visiem gan nometnes „Vasaras drudzis” dalībniekiem, gan skolotājiem ir vēl aizraujošāka vasara. Paldies visiem!

Nometnes „Vasaras drudzis” vadītāja Agnese Puļča

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s