Brīvprātīgi arī šovasar

Tieši šajā vasarā  Balvu jauniešiem ir iespēja kļūt par pasaules atklājējiem, kopā piedzīvojot ne tikai vasaras labumus – sauli un brīvdienas, bet arī kopā ar jauniem draugiem iegūstot jaunu pieredzi. Jau no vasaras sākuma darbību ir uzsācis projekts “Es un brīvprātīgais darbs” ( Nr. 2-25/26), ko   īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Balvu jaunieši uzsākuši pieteikšanos dalībai projektā, kas šobrīd arī vēl notiek. Vasaras sākumā 19. jūnijā Balvu Bērnu un jauniešu centrā notika projekta “Es un brīvprātīgais darbs”  pasākums “Brīvprātīgā virtuve”, kopā sanākot jaunatnes darba speciālistiem un jauniešiem. Pasākumā piedalījās arī ciemiņi no Viļakas novada un Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta. Viļakas novada jaunatnes darba speciāliste Madara Jeromāne dalījās sava novada pieredzē un idejās par to, kā organizējams brīvprātīgais darbs. Aicinot jauniešiem iesaistīties brīvprātīgajā darbā un krājot pieredzi.

Balvu novadā darbojas brīvprātīgā darba nolikums, kas aicina uz sadarbību visas pilsētas iestādes, kas savā darbā redz iesaistoties jauniešus. Šobrīd vēlmi sadarboties brīvprātīgā darba organizēšanā Balvu pilsētā izteikuši sociālais dienests un Balvu Kultūras un atpūtas centrs, kas labprāt uzņemtu savās rindās jauniešus, kas vēlētos darboties.

Brīvprātīgā darba nolikums paskaidro un nosaka kārtību kādā iespējams kļūt oficiāli par brīvprātīgā darba veicēju, un kā tiek uzskaitītas padarītā darba stundas.

Klātesošie pārrunāja tuvojošās aktivitātes, kopīgi veidoja afišu maketus un darīja citus darbus, kas nepieciešami turpmākajās jauniešu centra aktivitātēs –radošajās dienās un labdarības jūlijā.

Jaunieši tiek aicināti piedalīties šajā projektā un pavadīt laiku vasarā aizraujoši.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s