Brīvprātīgo darba konkurss Balvos

Projekta “Es un brīvprātīgais darbs” (Nr. 2-25/26), ko Balvu novada pašvaldība īsteno sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam ietvaros vasaras tveicē Balvu Bērnu un jauniešu centrs rīkoja konkursu “Es un brīvprātīgais darbs”, kurā kopumā tika pieteikti 15 pretendenti no Balvu novada un trim citiem novadiem.

Konkursa galvenā doma bija popularizēt brīvprātīgā darba ideju, uzsakot labo darbu veicējus tuvākā un tālākā apkaimē. Brīvprātīgais darbs ir nenovērtējama pieredze ikvienam, kas vēlas darboties, tā ir iespēja iepazīt pasauli un ļaut pasaulei iepazīt arī Tevi, kā personību, kas ir gatava celt pasauli

Konkursa žūrijai darbs izvērtās sarežģīts, jo tika iesniegti kvalitatīvi pieteikumi par jauniešiem, kas veic brīvprātīgo darbu. Konkursa izvērtēšanas gaitā radās atziņa, ka ir cilvēki un organizācijas, kas mudina un motivē šos jauniešus darboties.

Šis konkurss mudināja arī citas pašvaldības aizdomāties par savu brīvprātīgā darba veicēju godināšanu un publisku uzslavu.

Šī konkursa laureāti tika godināti Balvu Starptautiskās jaunatnes dienas pasākuma ietvaros “Putni galvā”. Priecē, ka balvas aizceļoja arī uz citām Latvijas pašvaldībām.

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s